Muhteşem Yüzyıl Kavgası Baş Gösterdi! Ünlü Oyuncudan Destek Açıklaması..

Muhteşem Yüzyıl Kavgası Baş Gösterdi! Ünlü Oyuncudan Destek Açıklaması..

Bir zamanların efsane dizisi Muhteşem Yüzyıl biteli çok olsa da, diziyle ilgili sert tartışmalar gündeme taşındı. Dizide Hürrem Sultan karakterini canlandıran ünlü oyuncu hakkında ortaya atılan iddialar şimdilerde büyük tartışmalara yol açtı.

A+A-

Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Osmanlı padişahları arasından en büyük ilgi görenlerden bir tanesi olan Kanuni'nin hayatına anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisinin finalinin ardından nerdeyse yıllar geçti. Dizi final olmasına rağmen hala birçok ülkede çok popüler ve özellikle Youtube üzerinden yüz binlerce kişi tarafından takip edilmekte.

Muhteşem Yüzyıl tartışması gündeme oturdu! Oyuncu ve yapımcı arasında şiddetli atışma...

Ülkemizde ki birçok reyting rekortmeni dizinin yapımcısı olan Timur Savcı Meryem Uzerli hakkında şu sözleri söylemişti “Diziyi bırakması şımarıklıktı” Bu sözlerin ardından oyuncunun rol arkadaşlarından da açıklama geldi.

Ünlü oyuncudan yapımcısına destek!

Gelen açıklamalar için Cansu Dere, “Timur ne dediyse, doğru söylemiştir” dedi. Nur Fettahoğlu ise “İkisini de çok severim” yorumunda bulunurken,. ‘Muhteşem Yüzyıl’da ‘Şehzade Selim’i canlandıran Engin Öztürk, Timur, “Yorum yapmam için konuşmanın tamamını dinlemem lazım. Bu, iki insanın arasındaki bir mevzu!” sözleriyle konuştu. Bu tartışmalar hala devam ederken kimin haklı çıkacağı şimdilik bilinmiyor. 

Bakalım oyuncu ve yapımcılar arasında ki bu tartışma nasıl sona erecek ?