Müjde Hanımağa’nın Gelinleri Geliyor! Film Sadece 12 Günde Çekildi…

Müjde Hanımağa’nın Gelinleri Geliyor! Film Sadece 12 Günde Çekildi…

Hanımağa’nın Gelinleri filmi ekranlara geliyor. TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan dizi aynı zamanda bir ilke imza atarak sadece 12 günde çekildi. İlginç konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken film ilk kez ekranlarda yer alacak. Dizinin çekim mekanları ise en çok merak edilen konulardan birisi… Hanımağa’nın Gelinleri televizyon ekranlarında…

A+A-

TRT1 izleyicisine bayram sürprizi yapmaya devam ediyor. Yapımcılığını İbrahim Elma’nın üstlendiği Hanımağa’nın Gelinleri filmi farklı hikayesi ve oyuncu kadrosu ile ekranlara geliyor. Hanımağa’nın Gelinleri filminin nerede çekildiği ise sosyal medya üzerinde en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

Hanımağa’nın Gelinleri Oyuncu Kadrosu!

Aslıhan Güner Kılıç, Burak Serdar Şanal, Benian Dönmez – Dilber Hanım, Sinan Çalışkanoğlu, Ferdi Sancar, Giray Altınok, Berfu Öngören, Güzide Arslan, Cezmi Baskın gibi usta isimler dizinin kadrosunda yer aldı. Filmin çekimleri ise Balıkesir’in Ayvalık ilçesi kullanıldı. Beyaz perde de yayınlanan film büyük beğeni kazandı.

Hanımağa’nın Gelinleri Konusu…

Dilber Hanım her bayram çocuklarını yanında isteyen bir kadındır. Çocukları ise bu istediğini hiçbir zaman yerine getirmez. Ama bu bayram işler pek öyle gitmez. Bayramdan önce Dilber Hanım rahatsızlanır ve Dilber Hanımın rahatsızlandığı haberi çocuklarına gider. Çocukları apar topar annelerinin yanına gider. Çiftliğe gelen çocukları neler bekliyor. Çocukları Dilber Hanım’dan neler saklıyor. Tüm gerçeklerin ortaya çıktığı eğlenceli bir film sizleri bekliyor.