Müjde Hekimoğlu Dizisi Evlerimize Konuk Olmaya Geliyor! Hekimoğlu Geri Dönüyor…

Müjde Hekimoğlu Dizisi Evlerimize Konuk Olmaya Geliyor! Hekimoğlu Geri Dönüyor…

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi kaliteli yapımlar arasında yerini her zaman almıştır. ABD’nin ödüllü dizilerinden birisi olan House M.D Türkiye uyarlaması Hekimoğlu dizisidir. Kısa bir süre önce ekranlara veda etmiş hayranlarını üzmüştü. Şimdi ise o diziden güzel haberler var Hekimoğlu dizisi tekrardan geri dönüyor.

A+A-

Salı günleri izleyicisi ile buluşan Hekimoğlu dizisi başrollerinde Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi birbirinden yetenekli oyuncuları kadrosunda bulunduruyor. Dizi ekranlara geldiği zamanlarda büyük başarılar elde etmiş. Uyarlamasında herhangi bir değişiklik neredeyse yapılmayan dizi özgünlüğünü korumuş. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte başarılı yapım içinde final çanları çalmaya başlamış.

Hekimoğlu Geri Dönüyor!

Dizinin final kararı almasıyla birlikte acaba dijital platformlarda yerini alabilir mi gibi sorular gelmiş ama net bir açıklama yapılmamıştı. Aynı şekilde Timuçin Esen dizisinin final yemeğinde “Ben inanıyorum ki burada kalmayacak” diyerek dizinin bir geri dönüşü olabileceğinin işaretini vermişti. Dizi hakkında güzel haberler var.

Hekimoğlu Dizisinden Sürpriz!

Başarılı dizi ekranların reyting kavgasına fazla dayanamamış ve ekranlara veda etmişti. Diğer diziler gibi reklam yapıp hayatta kalması sağlanmadı. Dizinin reklam yapmaması sebebi ise gelen yorumlara göre dizinin şekillenip özgünlüğünü kaybetmesi endişesidir. Dizi yurt dışı ile geri dönüyor. Uluslararası pazarda Hekimoğlu dizisine ilgi duydu. Uyarlama olmasına rağmen insanların dikkatini çeken dizi İsrail, Urugıay, Afganistan, Hindistan, Özbekistan ve Romanya’ya satıldı.