Murat Boz Çıldırdı! Murat Boz Ekranlara Dönüyor!

Murat Boz Çıldırdı! Murat Boz Ekranlara Dönüyor!

Ünlü şarkıcı Murat Boz efsane gibi bir dizi ile geri dönmeye hazırlanıyor. Bakın Murat Boz’a kim eşlik edecek? Ünlü şarkıcının hayranları nasıl yorumlar yaptı? Murat Boz bu yorumlara çıldıracak. Yeni projesi hakkında konuşan Boz bakın neler söyledi? Netflix’te yayınlanacak olan dizinin konusu ne?

A+A-

Genellikle şarkıları ve O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi yarışma programlarından tanıdığımız Murat Boz bu sefer bizleri şaşırtmaya geliyor. Daha önce Kardeşim Benim, Dönerse Senindir, Hadi İnşallah filmlerinde rol alan ünlü sanatçı şarkıları gibi oyunculuk kariyerinde de başarı işlere imza attı. Başarısını taçlandırmak isteyen şarkıcı bir dizinin başrol oyuncusu olarak yer alacak. Dizideki partneri ise Tuba Büyüküstün oldu.

Murat Boz’un Yeni Dizisi…

Netflix için çekilecek olan dizinin adı Another Self başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Murat Boz yer alacak. Daha önce hiç dizi sektöründe çalışmamış olan Murat Boz içinde bu bir ilk olacak. Dizi hakkında konuşan şarkıcı şimdiden çok heyecanlı olduğu söyleniyor. Dizinin başrol oyuncusunun Murat Boz olması ise izleyicinin tepkisine sebep oldu. Bakın ekran başındaki izleyiciler nasıl yorumlar yaptı.

Murat Boz Bu Yorumlara Çok Kızacak…

Dizinin başrol oyuncusunun Murat Boz olması herkesi şaşırttı ve tepkilere sebep oldu çünkü daha önce böyle bir sektörde hiç çalışmamış olması Tuba Büyüküstün gibi başarılı bir oyuncunun yanında çok pasif kalacağı yorumları yapıldı. Dizinin çekimleri yakında başlayacak ve önümüzdeki sene dijital platformda yerini alacak. Dizide ise üç kadın arkadaşından birisinin hastalanması ve bu durum üzerine hayatları değişen üç kişinin hikayesi anlatılacak.