Murat Yıldırım Sevenlerine Müjdeyi Verdi! Yeni Sezonda Bomba Gibi Geliyor..

Murat Yıldırım Sevenlerine Müjdeyi Verdi! Yeni Sezonda Bomba Gibi Geliyor..

Türkiye'nin en çok tanınan erkek oyuncularından olan Murat Yıldırım Ramo dizisinden sonra bomba gibi bir diziyle daha geliyor. Türk televizyonlarına damga vurması beklenen bir dizi daha çok yakında meraklıları ile buluşacak.

A+A-

2007 yılında ekranlara gelen Asi dizisi ile şöhreti yakalamış, bundan sonra ise Show TV ekranlarında yayınlanan diğer bir dizisi Suskunlar ile şöhretini ikiye katlamış olan başarılı oyuncu Murat Yıldırım son olarak yine Show TV'de yayınlanan Ramo dizisinde yer almıştı. Oyuncu bu dizide 40 bölüm boyunca başrol karakterini canlandırmış, dizinin final olmasıyla beraber ekranlara ara vermişti. Oyuncu kısa bir aranın ardından sevenlerinin karşısına çıkacağının ilk sinyallerini verdi.

Murat Yıldırım Aziz dizisiyle ekranlara gelecek!

Murat Yıldırım Ramo'dan sonra yeni sezonda Aziz dizisiyle ekranlara gelecek. Bu dizide tıpkı Ramo'da olduğu gibi aynı isimli Aziz karakterini canlandıracak. Dizinin konusu projenin yayın tarihine az bir zaman kala paylaşılacak.

Aziz dizisi ne zaman başlayacak ?

Yeni proje Aziz dizisinin yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda herhangi bir bilgilendirme geldiğinde hiç vakit kaybetmeden sizlerle paylaşacağız. Aziz dizisinin yayın tarihi ve hakkında gelen diğer yeni gelişmelerden haberdar olmak için sizlerde sitemizi takip edebilirsiniz. 

Aziz dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında...