Murat Yıldırım Yeni Projesini Açıkladı! Hayranlarının Meraklarını Cezbetti..

Murat Yıldırım Yeni Projesini Açıkladı! Hayranlarının Meraklarını Cezbetti..

Murat Yıldırım yeni dizisi hakkında konuşunca ortalık karıştı. Yıldırım hayranları Aziz dizisini daha şimdiden göz hapsine almış durumda. Gelen yorumlara bakılırsa Aziz dizisi sezonun yeni reyting rekortmeni projesi olacak gibi.

A+A-

Aziz dizisinin yayın günü geldi çattı ve sonunda geldi. Merakla beklenen projenin başrolü olan ünlü oyuncu Murat Yıldırım'ın dizi hakkında ki yorumları çok merak ediliyordu. Yıldırım kendisine sorulan sorulara çok samimi cevaplar vererek hayranlarını heyecanlandırdı. Aziz dizisine olan merakı daha da ateşleyen Yıldırım'ın dizide göstereceği performans da merak ediliyor.

Murat Yıldırım Aziz dizisini anlattı hayranları ayaklandı! İşte o röportaj...

Murat Yıldırım Aziz dizisi ile ilgili gelen sorulara sonunda cevap verdi. Dizinin yayın günü gelen açıklamalar sonrası heyecan ikiye katlanmış durumda.

“Aziz; bir aşk hikayesi tabii ama sıradan bir aşk hikayesi değil. Tarihin, dönemin, toplumsal olayların tanık olduğu bir aşk hikayesi diyebiliriz. Aşkın tutkuyla, emekle, fedakarlıkla imtihanını izleyeceğiz. Aynı zamanda diğer önemli taşlardan bir tanesi de ailesi.”

Aziz’i oynamaktan çok büyük keyif aldığını söyleyen sevilen oyuncu karakteri ve onun hikayedeki yerini ise şu şekilde anlatıyor; “Aziz’in de imtihanı aşkı ile olacak. Çünkü bu imtihanında karşısında ailesi olacak. Aziz çok gururlu ve kafasına koyduğunu yapan, sonuna kadar savunan bir karakter. Tabii varlıklı bir ailede yetişmiş. Sonra hiç beklemediği bir anda hayatının dönüm noktasında bir Fransız delegesinin oğlunu öldürmesiyle başlayan bir değişim ve kahramanlık hikayesi aslında.”

Aziz dizisi ilk bölümüyle bu akşam Show TV ekranlarında...