Murat Yıldırım’ın Yeni Dizisi Aziz! Aksiyon Severlerin Yeni Adresi Aziz Dizisi…

Murat Yıldırım’ın Yeni Dizisi Aziz! Aksiyon Severlerin Yeni Adresi Aziz Dizisi…

Show TV ekranlarında yer alan Ramo dizisi ile adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Murat Yıldırım’dan yeni dizi projesi haberleri gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre sonra ekranlara dönmesi beklenen başarılı oyuncu herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Aziz dizisinin konusu ne? Aziz dizisinden oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor…

A+A-

2 sezon sürerek ekranlara veda eden Ramo dizisi herkesi çok üzmüştü. Aksiyon severlerin gözde dizisi reytinglerini iyi olmasına rağmen ekranlara veda etmişti. Dizinin bitmesiyle birlikte başrol oyuncusu Murat Yıldırım yeni bir proje ile ekranlara geri dönüyor. Aksiyon severlerin çok seveceği dizinin adı Aziz oldu.  Dizi ise oyuncu kadrosu ve hikayesi ile en çok merak edilen diziler arasındadır.

Aziz Dizisi Çok Ses Getirecek…

Murat Yıldırım Aziz Payidar karakterine hayat verecek. Dizinin hikayesi 1930’lu yıllara dayanıyor. Aziz’in bir Fransız askerinin ölümüne sebep olması ile başlayan hikaye daha sonra çektiği zorluklar ve evinden ayrılması ile devam edecek. Olayların unutulması ile baba ocağına geri dönen Aziz hiç beklemediği bir hayatın içine girecek.

Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosu…

Dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Meral Çetinkaya, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel ve Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizide kadroya daha yeni oyuncuların daha alınacağı biliniyor.

Dilruba Kim Olacak…

Dizinin çekimleri Antakya’da gerçekleşecek. Murat Yıldırım’a eşlik edecek kadın başrol oyuncusu ise henüz belli olmadı. İlerleyen günlerde Dilruba’nın kim olacağı belli olacak.