Mustafa Yavuzcan'ın Cesedi Olmadık Yerde Bulundu! Eniştesi İddiaları Reddetti!

Mustafa Yavuzcan'ın Cesedi Olmadık Yerde Bulundu! Eniştesi İddiaları Reddetti!

Mustafa Yavuzcan'ın en son eniştesiyle dışarı çıkarken görülmesi ve ardından aylarca kendisinden haber alınamaması herkesin dikkatini çekti. Ancak söz konusu gelişmenin ardından enişte Mustafa'nın farklı nedenlerle kaçırılabileceğinden bahsetti. İzleyiciye pek de inandırıcı gelmeyen bu ifadelerin ardından Mustafa Yavuzcan'ın cesedi bulundu.

A+A-

Gerçeğin Peşinde programında bir süredir kayıp olan Mustafa Yavuzcan'ın nerede olduğu araştırılıyordu. Anne Fatma Hanım'ın yardımı üzerine başlatılan soruşturmada önemli sonuçlar elde edildi. Oğlunun akıbetini merak eden anne için Mustafa Yavuzcan için aramalar başladı. En son eniştesiyle beraber dışarı çıktığı görülen Mustafa'nın o günden sonra kendisinden haber alınamaması büyük ses getirdi.


Eniştesi Çelişkili Konuştu!
Enişte İbrahim, Mustafa Yavuzcan'ın kaybolması ile ilgili verdiği ifadede birbirinden çelişkili ifadelere yer vardı. Ayrıca Mustafa'nın Leyla diye kocası hapiste olan bir kadınla birliktelik yaşadığını da iddia etti. Bu nedenle başına bir şey gelmiş olabileceğinin altını çizmek istedi. Ancak bu iddialar izleyici genelinde inandırıcı bulunmadı. Söz konusu olayın soruşturması sürerken, anneyi üzecek bir haber geldi.
Mustafa Yavuzcan'ın Cesedi Bulundu!
Mustafa'nın hiç tahmin edilemeyecek bir noktada cesedinin bulunması şaşkınlık yarattı. Annesinin cesedi teşhis etmesinin hemen ardından onun oraya tek başına gelemeyeceğini ve birilerinin zarar verebileceğini söyledi. Ayrıca programı izleyenler de Mustafa'nın öldürülme ihtimaline daha çok ağırlık verdi.


Mustafa Yavuzcan'ı Kim Öldürdü?
Mustafa Yavuzcan'ın henüz öldürüp öldürülmediği konusunda bir gelişme kaydedilemedi. Eğer bu konuda bir netlik sağlanırsa intihar mı yoksa cinayet mi olduğu anlaşılacak. Ardından cinayeti işleyebilecek şüpheliler tespit edilerek sorguya alınacak. Delil bulunması halinde katili bulmak daha da kolay hale gelecek. Ancak şu an için ne şüpheli katil ne de intiharsal bir olay gündeme taşındı. Yaklaşık 3 ay sonra bulunan cesedinin namazı geçtiğimiz günlerde kılındı. Ölümünün ardından anne Fatma Hanım'ın büyük üzüntü yaşadığı belirtildi. Mustafa Yavuzcan'ın ölümüyle ilgili yeni gelişmeler yakın bir zaman diliminde tekrar ortaya çıkacaktır. Gerçeğin Peşinde programı bu konunun takipçisi olacak.