Nefes Kesecek Bir Mücadele İle Geliyor! Teşkilat Dizisi Sürpriz Sahneleri İle Çok Şaşırtacak

Nefes Kesecek Bir Mücadele İle Geliyor! Teşkilat Dizisi Sürpriz Sahneleri İle Çok Şaşırtacak

Yayınlandığı günden bugüne reyting rekorları kıran TRT 1'in Teşkilat dizisi 4 Nisan Pazar akşamı 5. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni bölümünde kahramanlar Türkiye düşmanın karşısında ölümcül bir mücadele verecek. İzleyicinin dikkatini çeken Teşkilat dizisinin ilk 4 bölümü başarıya imza attı.

A+A-

Dizinin aksiyon sahneleri göze hitap ederken gönüllerde fethetti. Ceren ve Serdar arasında yaşanan savaş ise yeni bölümde farklı bir boyuta ulaşacak. Bu esnada Serdar hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranıp Ceren'e evlenme teklifi edilecek.

Bu teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ceren, Serdar'a ne cevap verecek. Dizinin yeni bölümü izleyicinin de sarsılacağı bir bölümle geliyor.

Kahramanlar Türkiye İçin İş Başında

Kahramanlar Türkiye için iş başında. Kahramanlar Berlin’deki Türklere yönelik yapılacak saldırıyı önlemek için yoğun çaba sarf edecek. Serdar patlayıcı yüklü bir minibüste hapsedilecek.

Ayrıca uluslararası kamyonunda Türkiye'yi zor durumda bırakacağı bombalı bir saldırı gerçekleştirilmek üzere. Bu esnada Pınar, Zehra ve Hakkı ise Alman polisinin ablukası altına alındı.

Ekip Büyük Krizin Peşinde

Ekip büyük krizin peşinde. Bu esnada üçlü bomba yüklü aracın uzaklaşmasını istemek zorunda kalır. Mete ise karargâhta olasılıkları değerlendirir. Saniyelerle yarışan ekip krizi önleyebilecek mi?

Naziler ise plana sadık kalarak Türkiye aleyhine yayın yapan derdini protesto alanına gelirler. Bu esnada esir tutulan Serdar protestocuların arasında gösterilir. Ekip bu esnada olağanüstü bir mücadeleye imza atar.

Ceren ise deşifre olduğundan şüphelenmektedir. Her şeyin altüst olduğunu düşündüğü anda Serdar’ın evlenme teklifi tüm dengeleri değiştirir.

Etiketler :