Neslihan Atagül ve Aras Bulut İymeli Setlere Geri Dönüyor! İkili Aynı Dizide mi Rol Alacak?

Neslihan Atagül ve Aras Bulut İymeli Setlere Geri Dönüyor! İkili Aynı Dizide mi Rol Alacak?

Neslihan Atagül ve Aras Bulut İynemli'nin aynı dizide oynayacağı söyleniyor. Dizinin ismi ise açıklandı. Konusuyla yürekleri dağlayacak dizi hangi kanalda yayınlanacak? Dijital içerik platformunda da ekrana gelme ihtimali olduğunu belirtelim. İşte uzun zaman sonra setlere dönecek Neslihan Atagül'den bomba haberler...

A+A-

Neslihan Atagül'ün Yeni Dizisi Açıklandı! Başrol Partneri Aras Bulut İynemli

Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden sonra ekranlarda gözükmemişti. Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı bir süre ekranlardan uzak kaldı. Ancak başarılı oyuncunun artık daha fazla ekrana geleceğini belirtelim. Düzenli olarak yayınlanacak bir dizide başrol oynayacak. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. Bu nedenle kendisine bazı sorular soruldu. Özellikle de başrolde kiminle oynayacağı araştırılmaktaydı.

Dizinin Adı Gecenin Ucunda!

Gecenin Ucunda dizisi romandan alıntı olarak karşımıza çıkacak. Dolayısıyla hikayesi romandan olan dizilerin ne kadar başarılı olduğuna daha önceden de tanıklık ettik. Şimdi ise sevilen yapımdaki başrol oyuncusunu açıklamaya geldi. Neslihan Atagül'e başrolde eşlik edecek isimlerle ilgili bazı iddialar ortaya atıldı.

Aras Bulut İynemli ile Oynayabilir!

Aras Bulut İynemli, bir süredir ekranlarda gözükmüyor. Başarılı oyuncunun yaz aylarında Disney Plus için kamera karşısına geçeceği de bilinmekte. Bu nedenle ünlü oyuncu diziye katılır mı henüz kesinlik kazanmadı. Fakat yine de oyuncunun hayranları Neslihan Atagül ile birlikte oynama konusunda fazlasıyla istekli.