Neslihan Atagül’ün Yeni Dizisi Belli Oldu  Partneri Ağızları Açık Bıraktı

Neslihan Atagül’ün Yeni Dizisi Belli Oldu Partneri Ağızları Açık Bıraktı

En son sefirin kızı isimli diziyle ekranlara gelen Neslihan Atagül tekrardan setleri dönmek için hazırlanıyor. Yetenekli oyuncunun yeni projede kiminle partner olacağı ise merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

Başarılı ve güzel oyuncu Neslihan Atagül sefirin kızı isimli dizinin ardından oyunculuğa bir müddet ara verdi. Bununla birlikte yetenekli oyuncunun Gecenin Ucunda isimli dizide başrol alacağı ortaya çıktı. Böylece Neslihan Atagül’ün partneri için geçen isim ise herkesi şaşkına çevirdi.
Neslihan Atagül Yeni Proje Hazırlığında
Son dönemde en çok ismi anılan yetenekli oyuncu Neslihan Atagül, yaprak dökümü isimli diziyle birlikte kariyer merdivenlerini tırmandı. Bunun ardından en son Engin Akyürek ile sefirin kızı isimli dizide başrol aldı. Ancak rahatsızlığından dolayı diziden ayrılmak zorunda kaldı. Yetenekli oyuncu Neslihan Atagül yaklaşık 1 yıldır televizyon ekranlarından uzak duruyor. Alınan bilgiler neticesinde Neslihan Atagül’ün Gecenin Ucunda isimli diziyle birlikte ekranlara döneceğini ortaya çıktı.
Partneri Belli Oldu
Neslihan Atagül’ün gecenin ucunda isimli dizide kiminle partner olacağı ise merak söz konusu oldu. Alınan bilgiler neticesinde Peride Celal’in aynı isimli kitabından uyarlanan dizi Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Etkileyici bir kadını ekranlara taşıyacak olan dizinin erkek başrol oyuncusunun ise Alperen Duymaz olduğu söyleniyor. En son son yaz isimli dizide kariyerinde çok iyi bir çıkış yakalayan Alperen Duymaz erkek severse isimli dizide de yıldızını parlattı.