Netflix Fatma Dizisinde Burcu Biricik Detayı! Diziyle İlgili Sevindiren Gelişme!

Netflix Fatma Dizisinde Burcu Biricik Detayı! Diziyle İlgili Sevindiren Gelişme!

Netflix'te yayınlanan Fatma dizisi heyecanlı bölümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca Burcu Biricik, canlandırdığı Fatma karakteri ile övgülerin hedefi haline geldi. Peki Fatma dizisi kaç bölüm sürecek? Diziyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor.

A+A-

Netflix, bu zamana kadar pek çok Türk dizisinin yayınlanmasında öncülük etti. Yayınlanan diziler arasında Atiye, Hakan Muhafız, Aşk 101 gibi yapımlar büyük ilgi gördü. Ancak son zamanlarda adından söz ettiren bir dizi daha bulunuyor. Üstelik senaryo bakımından özgünlüğü ile bilinmekte. Fatma dizisinden söz ediyoruz. Burcu Biricik'in başrolde oynadığı dizide neler yaşanıyor? Diziyle ilgili olayların dışında nasıl yorumlandığı da büyük dikkat çekmekte.

Fatma Dizisi Büyük Övgü Aldı!

Burcu Biricik'in başrolde olduğu ve bir katili canlandırdığı Fatma dizisi her geçen gün sosyal medyanın konusu olmaya devam ediyor. Yalnız bu sefer ünlü dizi yorumcularının da dikkatini çekti. Netflix'te yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen dizi, her yeni bölümde farkını ortaya koyuyor.

Klasik Bir Temizlikçiden Çok Daha Fazlası

Fatma karakterinin insanları ikilemde bırakan hareketleri nedeniyle hem iyi hem de kötü rolde gözükmesi dikkat çekici. Dizide bu tarz bir anlayışa genellikle yabancı dizilerde karşılaşıyoruz. Ancak bu sefer Türk dizisi Fatma'da da görmüş olduk.

Fatma Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Dizinin kaç bölüm süreceğiyle ilgili kesin bir bilgi yok ancak gidişat olumlu yönde seyrediyor. Bu da demek oluyor ki en az birkaç sezonluk muhteşem bir hikaye bizleri bekliyor olacak.