O Dizi Ekranlara Veda Etti! TRT 1 İzleyicileri Tepki Gösterdi

O Dizi Ekranlara Veda Etti! TRT 1 İzleyicileri Tepki Gösterdi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan diziler tarafından çok seviliyor. Kanal özel ve kamu yayınları dışında çocuklar için de çok güzel projeler ortaya koyuyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

2018 yılında izleyiciler ile buluşan Tozkoparan dizisi yayınlandığı günden bu yana izleyicilerin dikkatini çekmişti. 55 bölümün ardından dizi Tozkoparan İskender ismi de tekrardan ekranlara geldi. Çocukların severek izlediği dizi ardından final arasına girerek ekranlara ara verdi.
Tozkoparan İskender Dizisi Final mi Yaptı?
Çocuk oyuncu Özgür Ece Nalcı’nın Mete karakteri ile öne çıktığı dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı Tozkoparan İskender dizisi çocuklar dışında aileler tarafından da ilgiyle takip ediliyordu. 2021 yılında Tozkoparan İskender ismi ile ekranlara gelen dizi izleyicinin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. İlk sezonunda 26 ve ikinci sezonunda da 20 bölüm yayınlanan dizi Mart ayında izleyicilere veda etti.
Alınan bilgiler neticesinde YouTube üzerinden paylaşım yapan Tozkoparan dizisi gelecek sezon görüşmek dileğiyle dedi. Dizinin kamera arkası görüntüleri ekranları gelirken izleyiciler Tozkoparan İskender dizisinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.