O Dizi Ünlü Oyuncunun Psikolojisini Bozdu! Kemal Uçar Anlattı Tüyler Diken Diken Oldu..

O Dizi Ünlü Oyuncunun Psikolojisini Bozdu! Kemal Uçar Anlattı Tüyler Diken Diken Oldu..

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde yer alan ünlü oyuncu Kemal Uçar dizide canlandırdığı rolün zorluklarını anlattı. Ünlü oyuncunun anlattıkları karşısında izleyicilerin tüyleri diken diken oldu. Birçok kişi yaşanan bu zorluklara inanmakta güçlük çekti.

A+A-

Tarihten kurgulanarak çekilen TRT 1 dizisi Kıbrıs Zafere Doğru dizisi geçtiğimiz sezon Bir Zamanlar Kıbrıs adı ile karşımıza çıkmıştı. Proje sahipleri tarafından adı değiştirilen dizi yeni sezonda da cuma günleri evlere konuk olmaya devam ediyor. Dizi istediği kadar reyting alamasa da, hala ara vermeden yayın hayatına devam ediyor.

Kıbrıs Zafere Doğru oyuncusundan tüyleri diken diken eden açıklamalar...

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde yer alan ünlü oyuncu Kemal Uçar dizide Kıbrıs şehidimiz Cengiz Topel'i canlandırıyor. Çok büyük bir rolü canlandıran başarılı oyuncunun bu rol hakkında ki itirafları görenleri şok etti. Herkesin tüyleri diken diken oldu.

Oyuncu açıklamalarında Daha önce bu kadar karışık hisleri aynı anda yaşamamıştım. En öne çıkan duygularım sonsuz bir gurur ve hüzün. Her saniye çok zordu ama esir düştükten şehit edilişine kadar geçen süre… Şu an bile düşündüğümde gözlerim doluyor. Bu sahneler için iki gün boyunca saatler süren bir ön hazırlık ve çekim süreci geçirdim. Ve bittikten sonra ben de bittim tam manasıyla. Çekimleri tamamladığımızın ertesi günü otel odasından çıkamadım, saatlerce kimseyle konuşamadım. Ve bu sadece fiziksel olarak çok yorulduğum için değildi. Psikolojimi düzeltmem çok zaman aldı. Bir insana bu acılar nasıl yaşatılabilirdi. Ve daha da önemlisi tüm bunlar olurken bir insan, bir saniye bile inandığı değerlerden vazgeçmeyerek bu acılara nasıl dayanmıştı. Oyunculuk yapıyoruz belki ama bu kez çok başkaydı. Şimdi bölümleri seyrederken bile gözlerim doluyor, sanki oradaki ben değilmişim gibi..” ifadelerini kullandı. Ve seyircinin diziye bakış açısını bir kez daha değiştirdi.