O Oyuncuyu Hiç Böyle Görmediniz! Camdaki Kız Muzo Herkesi Şaşırttı..

O Oyuncuyu Hiç Böyle Görmediniz! Camdaki Kız Muzo Herkesi Şaşırttı..

Geçen akşam yeni bölümü ile ekranlara gelen Camdaki Kız dizisine yeni bir oyuncu transfer oldu. Dizide Muzo karakterini canlandıracağı açıklanan ünlü oyuncun karakteri herkesi şaşırttı. Kendisini hiç böyle görmemiştiniz..

A+A-

O Oyuncu herkesi şaşırttı..

Geçtiğimiz akşam 3. bölümü ile ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde kadroya bir isim daha dahil oldu. Kim olduğu bu haftanın başlarında belli olan Muzo karakterini seyirci komik ve eğlenceli biri beklenirken, kimsenin aklına gelmeyen oldu. Eski projelerinde genellikle komedi ağırlıklı oynayan oyuncu  Enis Arıkan bu dizide sert bir karakteri canlandırarak herkesi şaşırttı.

Dizide ilk sahnesine evde kavga yaşanınca çıkan oyuncu seyircinin ve hayranlarının hiç görmediği hareketlerle herkesi şaşırttı. Bu şaşırtmanın yanında aynı zamanda oyunculuğu ile de beğeni toplamayı başardı. Kilit bir karaktere sahip olan oyuncu senaryonun gidişatında çok kritik bir yer sahip. Bu yüzden Muzo karakterini gelecek bölümlerde çok daha farklı şekillerde göreceğiz. Muzo'nun asıl hali ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

Camdaki Kız dizisi heyecan dolu yeni bölümleri ile perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak.