O Platformda İlk Türk Dizisi Hazırlanıyor! Kaçış Dizisi Başrolleri Birleşti..

O Platformda İlk Türk Dizisi Hazırlanıyor! Kaçış Dizisi Başrolleri Birleşti..

Disney Plus platformunda ki ilk Türk dizisi olacak Kaçış çok yakında yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Dizinin kadrosunda bulunan başrol oyuncuları proje hakkında ilk açıklamalarını meraklıları için paylaştı.

A+A-

Same Film ile O3 Medya’nın Disney Plus tarafından hazırlanan ve Disney Plus için çekilen Kaçış dizisi bu platformda şimdiye kadar yayınlanmış olan ilk Türk dizisi olacak. Geçmişte bu platformda yayınlanmış herhangi bir Türk dizisinin bulunmaması Kaçış'a olan ilgiyi çok daha fazla arttırıyor.

Kaçış dizisi ile ilgili detaylar gelmeye başladı!

Kaçış dizisinin başrol oyuncuları olan Engin Akyürek ile İrem Helvacıoğlu'ndan proje hakkında ilk açıklamalar geldi. Oyuncular samimi tavırları ile beraber yeni dizileri olan Kaçış'ı anlattı.

Helvacıoğlu açıklamalarında “İyi bir şeyin içindeyim. Çok az süre sonra başlayacağız. Başlamak için sabırsızlanıyorum. Güzel bir şey olacağına eminim. İçimde bu var.” ifadelerini kullanırken sözlerine 

“Enerji güzel geliyor ve sahaya çıktığımızda rahat olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Daha hazırlıklı ve ne yapmamız gerektiğini emin adımlarla ilerleyecek kıvama getiriyoruz. Bunun bu şekilde olması da iyi hissettiriyor. Çünkü orada her şey çok hazır ve bizi bekliyorlar.”  şeklinde devam etti.