O Sahne Tam 13 Günde Çekildi! Alparslan: Büyük Selçuklu Hayranlarının Ağzı Açık Kaldı..

O Sahne Tam 13 Günde Çekildi! Alparslan: Büyük Selçuklu Hayranlarının Ağzı Açık Kaldı..

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde öyle bir sahne var ki tam 13 günde çekildi. Tüm izleyenlerin ağzını açık bırakan o sahneyi izleyen herkesi diziyi bir kez daha takdir etmişti. O Dizinin tüm detayları meraklıları için paylaşıldı.

A+A-

Büyük iddia ve temennilerle geçtiğimiz hafta pazartesi yayın hayatına başlayan Alparslan: Büyük Selçuklu, Uyanış: Büyük Selçuklu olan adını aynı zamanda senaryosu ve oyuncu kadrosunu da tamamen değiştirmişti. Bu haliyle de çok beğenilen dizide öyle bir sahne vardı ki seyirciyi adeta ekranlara kilitlemişti.

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi o sahneyle sezona damga vurdu!

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin ilk bölümünde yayınlanan ve Türk televizyonlarında ki şimdiye kadar ekrana gelmiş en uzun savaş sahnelerinden biri olan o sahne tam 13 günde çekildi. Çok büyük çabalar sonucunda çekilen  o sahne sosyal medyada da en çok etkileşim alan sahneler arasında zirvede yer aldı. Aynı zamanda Youtube platformunda da çok kısa bir zamda izlenme rekorları kırdı.

Alparslan: Büyük Selçuklu bu akşam da ekranlarda...

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi bu akşamda heyecanla beklenen yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin bu bölümünde de ilk bölümde ki sahne kadar olmasa da yine çok profesyonel ve etkileyici bir savaş sahnesi ile karşı karşıya gelebiliriz. Sevilen dizi saat 20:00'de izleyicilerini ekranlara bekliyor...