O Ses Türkiye Jüri Üyelerinde Sürpriz İsim! Acun Ilıcalı Jüri Üyelerini Tek Tek Duyurdu!

O Ses Türkiye Jüri Üyelerinde Sürpriz İsim! Acun Ilıcalı Jüri Üyelerini Tek Tek Duyurdu!

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye programında yeni sezon başlayacak. Programda jüri üyesi olarak kimlerin yer alacağı araştırılıyor. Ancak Acun Ilıcalı bu soruyu hızlı bir şekilde yanıtladı. Hadise ve Ebru Gündeş aynı programda yer alacak mı merak edilirken bambaşka bir isimle yola devam edileceği açıklandı. O Ses Türkiye'ye kim katılıyor?

A+A-

Acun Ilıcalı, uzun süredir beklenen O Ses Türkiye programının jüri üyelerini açıkladı. Başarılı televizyoncunun açıklamaları program hayranlarını harekete geçirdi. TV8'de yayınlanan program reyting rekorları kırıyor. Daha önce Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk  gibi isimlerle anlaşılmıştı. Zamanla jüri üyeleri değişti ve yeni sezonda kimlerle anlaşılacağı merak edildi. Acun Ilıcalı müjdeyi verdi ve programla ilgili detayları aktardı. Kimlerin jüri üyesi olacağı da kesinleşiyor.

Acun Jürileri Açıkladı

O Ses Türkiye'nin jürileri belli oldu. Acun Ilıcalı'nın TV8'de yaptığı açıklamalara göre Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş ilk sırada geliyor. Ayrıca Murat Boz ile de yola devam kararı alındı. Jüri üyelerinin espri yapabilme yeteneğine dikkat çektiğini belirten Ilıcalı, buna göre jüri aldıklarını belirtti. Müzik yapma şartının tek başına yeterli olmayacağını vurguladı.

Oğuzhan Koç ile Görüşülüyor!

Oğuzhan Koç ile görüşeceğini belirten Acun Ilıcalı ise izleyicilerin onu çok istediğini söyledi. Kendisinin de teklife sıcak baktığını aktardı. Bu nedenle O Ses Türkiye'nin son jüri üyesi Oğuzhan Koç olabilir. Yüksek ihtimalle ünlü sanatçı ile anlaşılacak. Hem espri yeteneğine sahip olması hem de müzik alanındaki başarılı çalışmaları onun programa dahil edilmesinde önemli bir etken.