O Ses Türkiye'de Yarışmacı Herkesi Heyecanlandırdı! Jüriler Yarışmacıyı Merak Etti!

O Ses Türkiye'de Yarışmacı Herkesi Heyecanlandırdı! Jüriler Yarışmacıyı Merak Etti!

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye'de bir yarışmacı geceye damgasını vurdu. Cezayir doğumlu Wafa'nın şarkıyı söyleyiş biçimi jüri üyelerini etkiledi. Ebru Gündeş başta olmak üzere Oğuzhan Koç, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün çok beğendiği sanatçı, tercihini kimden yana kullandı? O Ses Türkiye'nin ilk bölümü heyecanlı geçti.

A+A-

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye, yeni sezonda TV8 ekranlarında gelmeye başladı. Programda yaşananlar TV8 izleyicilerini etkiledi. Bir yarışmacının söylediği şarkı çok beğenilirken, sahne adeta yıkıldı. Alkışların havada uçuştuğu o görüntüler sosyal medyayı da salladı. Peki yarışmacı, tercihini hangi jüriden yana kullandı?

Wafa'nın Sesi Gündem Oldu!

Wafa, O Ses Türkiye'deki ilk parçasını söyledi. Seslendirdiği şarkıyı duyanlar kulaklarına inanamadı. Cezayir doğumlu Wafa'ya dönen Ebru Güneş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç ise güzel yorumlarını eksik etmedi. Yarışmacının içlerinden birini seçmesi gerekiyordu. İlk performansı ile TV8'deki programın iddialı adaylarından biri olduğunu herkese duyurdu.

Ebru Gündeş'i Seçti

Jüri üyeleri arasından Ebru Gündeş'i seçerek yoluna devam etme kararı aldı. Şu an için jüri üyelerinin en önemli amacı başarılı sanatçıları bünyesine kazandırmak. Daha sonra onlarla yapacağı hazırlıklar neticesinde diğer jüri üyelerinin rakipleri ile karşılaşacaklar. Kazanan jüri üyesi ve sanatçı kim olacak sezon sonunda göreceğiz.

Etiketler : ,