Oktay Kaynarca Açıkladı: Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Sürpriz Gelişme!

Oktay Kaynarca Açıkladı: Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Sürpriz Gelişme!

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni bölüm fragmanında; bir araya gelip, nikâh masasına oturan Cezayir ve Leyla’nın evlenecek olmaları izleyicileri şaşkına uğrattı.

A+A-

Her yeni bölümünde izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi Ben Bu Cihana Sığmazam’da heyecan bu hafta da doruklarda yaşanacak gibi görünüyor. Dizinin 24. Bölüm fragmanında her şeyi değiştirecek bir gelişme yaşandı. Beklenmedik bir biçimde dünya evine girmeye karar veren Cezayir ve Leyla’nın nikah masasına oturması seyirciyi çok şaşırttı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölüm fragmanında Cezayir’in Leyla ile bir ömür boyu sürecek evliliğe adım atmasını gören Firuze ise derin bir üzüntü yaşayacak.

OKTAY KAYNARCA YENİ DUYURDU

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Firuze: ‘ Cezayir gözümün içine baka baka Leyla’yı sevdiğini haykırdı.’ diyerek derin üzüntü ve acı içerisindeydi. Bu sözleriyle de izleyiciye yaşadığı derin hüznü geçirmeyi başarmıştı. Diğer taraftan Firuze’yi üzgün görmeye dayanamayıp teselli etmeye çabalayan halası: ‘Cezayir’in kalbi senin, aklıysa Leyla’nın’ sözleri ortalığı kasıp kavurmuştu. 20 Eylül tarihinde yayın hayatına başlayan Ben Bu Cihana Sığmazam, o günden beri ATV ekranlarında yerini korumaya devam ediyor. Güzel Adamlar Medya imzası taşıyan Ben Bu Cihana Sığmazam izleyici tarafından epey sevildi. 24. Bölümüyle ATV ekranlarına gelecek dizinin yeni bölümü merak konusu… Bakalım seyirciyi neler bekliyor?