Oktay Kaynarca Veda Mesajı Yayınladı! EDHO Hayranları Resmen Yıkıldı..

Oktay Kaynarca Veda Mesajı Yayınladı! EDHO Hayranları Resmen Yıkıldı..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ünlü oyuncularından olan Oktay Kaynarca bugün sabah saatlerinde hayranları çok üzen bir veda mesajı yayınladı. Oyuncunun hayranları EDHO dizisinin final olduğu anlaşılınca büyük hayal kırıklığına uğradı. Peki EDHO gerçekten final oldu mu?

A+A-

ATV'nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında şimdilerde çok çeşitli iddialar bulunuyordu. Dizinin geçtiğimiz hafta son anda yayınlanmaması ile beraber herkes beklenmeyen bir final kararından korkarken, henüz bir açıklama gelmemişti. Dizinin akıbeti hakkında bir bilgi bulunmadığından seyirciler neyin ne olduğunu bilmiyor, ve daha fazla meraklanıyordu. Ama bugün sabah saatlerinde hiç beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Dizinin başrolünden veda mesajı geldi.

Oktay Kaynarca'dan veda mesajı!

Oktay Kaynarca bugün sabah saatlerinde resmi instagram hesabından şu paylaşımda bulundu. “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han....
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim... Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.
Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın… Oyuncunun bu paylaşımı sonrası seyircilerde büyük bir üzüntü yaşanırken, dizinin final olma ihtimali de çok yükseldi.

EDHO dizisi hakkında ki yeni gelişmeler için sitemizi takip edebilirsiniz...