Oktay Kaynarca'nın Vedası Yürekleri Dağladı! Usta İsim Hayata Veda Etti..

Oktay Kaynarca'nın Vedası Yürekleri Dağladı! Usta İsim Hayata Veda Etti..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca geçtiğimiz gün çok sevdiği bir yakınını kaybetti. Tıpkı Oktay Kaynarca gibi EDHO dizisinde seyircilerin karşısına çıkan usta isim Sabina Toziya geçirdiği rahatsızlık yüzünden hayata gözlerini yumdu.

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara sezon arası vereli epey bir zaman oldu. ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi EDHO'dan herkesi üzen yeni gelişmeler geldi. Dizinin kadrosunda bulunan tecrübeli oyunculardan biri geçirdiği bir sağlık problemi yüzünden hayata veda etti. Oyuncudan gelen bu haberi duyan sevenleri adeta yasa boğuldu.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin usta oyuncusu hayata veda etti!

EDHO dizisinin ilk sezonunda beri kadroda bulunan usta oyuncu Sabina Toziya uzun zamandır sağlık problemleri yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan oyuncu tedavi edilip, taburcu edilmişti. Usta oyuncudan geçtiğimiz gün kötü haber geldi. Oyuncu geçirdiği rahatsızlık yüzünden hayata gözlerini yumdu. Hayata veda eden oyuncu dizi oyuncularını ve tüm hayranlarını adeta yasa boğdu.

Oktay Kaynarca paylaşımlarıyla yürekleri dağladı..

Dizinin başrol oyuncusu ola Hızır karakterini canlandıran isim Oktay Kaynarca çok samimi olduğu Sabina Toziya'nın hayata veda etmesinin ardından Kaynarca sosyal medya hesabı üzerinden herkesi çok etkileyen ve hüzünlendiren bir paylaşımda bulundu. Kaynarca paylaşımında  "Sınanıyor muyum bilmiyorum ama bir bildiği var sanırım Yaradanın. Tarif etmem imkansız, sadece kocaman bir boşluk kocaman bir hiçlik. Uğurlar olsun canımın içi, nurlar içinde uyu" ifadelerini kullandı.