Ölüm Bize Yakışır Dizisi Birbirinden Güzel Oyuncular ile Geliyor!

Ölüm Bize Yakışır Dizisi Birbirinden Güzel Oyuncular ile Geliyor!

Dijital bir platformda yayınlanacak olan dizi birbirinden güzel isimleri içinde barındırıyor. Dizinin yönetmeni kim? Dizinin oyuncuları kimler? Oyuncular hakkında bilgiler… Dizi hakkında merak edilen her şey haberimizde…

A+A-

Pastel Film’in hazırladığı Ölüm Bize Yakışır dizi ismi ile gündemden düşmüyor. Dizinin yönetmeni ise Devrim Yalçın olmuştur. Ölüm Bize Yakışır dizisinde her bölümde farklı bir oyuncunun olacağı söyleniyor. Dizinin her sezonunda farklı bir ismin yer alması Star TV ekranlarında yer alan Menajerimi Ara dizisine çok benzetildi. Dizinin oyuncular ise şu şekilde…

Ölüm Bize Yakışı Oyuncuları

Çukur dizisinde Akşın karakteri ile tanıdığımız İlayda Alişan dizinin oyuncularından birisidir. Güzel oyuncu en son Masumiyet dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Yer aldığı projeler ile adından bahsettiren oyuncu aynı zamanda özel hayatı ile de gündem olmaya devam ediyor. Hazal Subaşı, Çukur dizisinin Nehir’i de Ölüm Bize Yakışır dizisi kadrosuna oldu. İlayda Alişan ile aynı projede yer alan ünlü oyuncu Adını Sen Koy, Umut Yeter, Halka gibi dizilerde oynamıştır.

Ezgi Eyüboğlu

TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat oyuncularından Ceren karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu’da Ölüm Bize Yakışır dizisine katıldı. Yer aldığı her projede adından söz ettirmeyi başaran oyuncu aynı zamanda Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le olan ilişkisi ile de gündem olmaya devam ediyor.

Son olarak ise Ceren Moray diziye katılan isimlerden birisi oldu. O Hayat Benim dizisinde Efsun Karakteri ile tanıdığımız oyuncu göstermiş olduğu performans ile seyircinin takdirini toplamıştır. Dizinin her bölümünde farklı bir isimin olması dizinin merak edilmesine sebep oldu.