Onur Saylak'ın Yeni Dizisi Uysallar Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Dizi Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Onur Saylak'ın Yeni Dizisi Uysallar Ne Zaman Ekranlara Gelecek? Dizi Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Oyunculuktan yönetmenliğe geçiş yapan Onur Saylak yeni dizisi uysallar ile anılıyor. alınan bilgiler neticesinde iki gün sonra yeni dizi ekranlarda olacak. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Onur Saylak yeni dizisi uysallar ile anılmaya devam ediyor. 30 Mart Çarşamba günü Netflix’te ekranlara gelecek olan dizi şimdiden merak söz konusu oldu. tanıtımıyla büyük beğeni toplayan dizi gündeme geldi. İzleyicilerin şimdiden ilgisini çeken uysallar dizisi için geri sayım başladı.

Uysallar Dizisi İçin Geri Sayım Başladı

Uysallar dizisini daha yayınlanmadan izleyen Tuğçe Madayanti Dizici yaptığı yorumlar ile izleyicilerin merakını arttırdı. kurgusunun hikayesinin oyuncu kadrosunun iyi olduğu öne sürüldü. bu eleştirilerin ardından dizi severler insanlar isimli diziyi merakla beklediklerini dile getirdi. Ay Yapım tarafından çekilen dizinin senaryosunu Hakan Günday'a ait.

Bunun dışında Uysallar dizisinde Haluk Bilginer ve Uğur Yücel gibi yetenekli oyuncular da bulunuyor. Şimdiden merak söz konusu olan uysallar dizisi oyuncu kadrosu ile de ön plana çıktı. Uysallar dizisinde Haluk Bilginer ve Uğur Yücel gibi usta oyuncuların yanı sıra Songül Öden, Öner Erkan, Serkan Altunorak, İbrahim Selim de kadroda yer alan diğer isimler oldu.

Etiketler :