Opet World Kredi Kartıyla Akaryakıt ve Otogaz Alışverişlerinizde 125 TL Hediye!

Opet World Kredi Kartıyla Akaryakıt ve Otogaz Alışverişlerinizde 125 TL Hediye!

Opet World kredi kartı sahiplerine özel kampanya! Her 500 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinizde 25 TL hediye. Toplamda 75 TL Opet Puanı kazanın. Anlaşmalı istasyonlarda geçerli. Ay sonuna kadar devam eden bu fırsatı kaçırmayın! Hemen Opet Worldcard ile tasarruf etmeye başlayın!

A+A-

Opet World kredi kartı sahipleri için heyecan verici bir kampanya başlıyor. Detaylara birlikte göz atalım ve bu avantajlı fırsattan nasıl yararlanabileceğinizi keşfedin.

Kampanya Detayları

Opet World kredi kartı kullanıcıları, Opet akaryakıt istasyonlarından yapacakları 500 TL ve üzeri her ödemede 25 TL hediye kazanacaklar. Toplamda 75 TL Opet Puanı kazanmak isteyenler için kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

benzin-013.jpg

Kampanya Koşulları

Opet'in düzenlediği bu akaryakıt kampanyasının detayları şu şekilde:

Kampanya Süresi

1 Kasım'da başlayan kampanya, ay sonuna kadar devam edecek.

Harcama Koşulları

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, anlaşmalı Opet istasyonlarından tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamaları gerekiyor.

benzinn-014.jpg

Kazançlarınız

Her 500 TL ve üzeri harcamada 25 TL Opet Puan kazanırsınız. Toplamda 75 TL Opet Puanınız, harcamadan hemen sonra Opet Worldcard'ınıza yüklenecektir.

Puan Kullanımı

Kazandığınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerlidir. Bu puanları akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Özel İndirimler

Kampanya kapsamında, Opet Worldcard ile 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarınızda 75 TL Opet Puanları indirimli olarak kullanabilirsiniz.

benzinnn-007.jpg

Önemli Notlar

  • Opet Puan kullanımıyla yapılan işlemlere kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmamaktadır.
  • Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek ve puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.
  • Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanılmayacaktır.

Bu avantajlı kampanya ile Opet World kredi kartı sahipleri, akaryakıt ve otogaz alımlarında hem kazanacak, hem tasarruf edecek! Kaçırmayın, hemen Opet istasyonlarına uğrayın ve avantajlardan yararlanmaya başlayın!