Özge Yağız ve Hazal Subaşı Kariyer Merdivenlerini Tırmanıyor

Özge Yağız ve Hazal Subaşı Kariyer Merdivenlerini Tırmanıyor

Genç oyuncu Özge Yağız kariyer merdivenlerini tırmanıyor. Güzelliği ve tecrübesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yetenekli oyuncu Özge Yağız, yapımcıların yeni gözdesi oldu. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

2016 yılında günlük dizi Adını Sen Koy isimli projede rol alan yetenekli oyuncu Özge Yağız, dizide Zeliha karakterine hayat vermişti. Bunun ardından Yemin isimli günlük dizide rol alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yetenekli oyuncu Özge Yağız, 4 yılını geride bırakarak çok iyi projelere adım attı.

Özge Yağız ve Hazal Subaşı Yapımcıların Yeni Gözdesi Oldu

Günlük dizilerde yer alan oyuncu birçok projeden de teklif aldı. Kariyerinde çok iyi bir çıkış yakalayan Özge Yağız, günlük diziler ile yıldızını parlattı. Hazal Subaşı da Özge Yağız gibi çok iyi projelere imza attı. Her iki genç kadın oyuncu da Adını Sen Koy dizisiyle ekranlara geldi. Bunun ardından Hazal Subaşı, partneri Erkan Meriç ile yaşadığı aşk ile çok konuşuldu. Hazal Subaşı’nın günlük dizilerden sonra birçok projeden teklif aldı. Çukur dizisi ile kariyerinde çok iyi çıkış yakaladı. Bunun ardından imaj ve özel hayatıyla ilgili tercihleri değiştirdi. Ayrıca Özge Yağız’ın sevgilisi ile olan fotoğrafları kaldırması büyük yankı uyandırdı. Evlilik haberi beklerken ikilinin ayrılığı gündeme bomba gibi düştü.