Payitaht Abdülhamid dizisinde Sır Perdesi Resmen Aralandı!

Payitaht Abdülhamid dizisinde Sır Perdesi Resmen Aralandı!

TRT 1'in tarihi dizilerinden Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü ile gündeme yine bomba gibi düşecek. Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili yeni açıklamalar peş peşe geldi. detaylar haberimizde..

A+A-

TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisinde 152. bölüm izleyici karşısında yerini almaya hazırlanıyor. 21 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde nelerin olacağı da merakla bekleniyor. 

5. sezonu devam eden Payitaht Abdülhamid dizisinde yakında final görünüyor. Dizi, ömrünü tamamlayıp sevenlerine veda edecek. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Yeni bölümde kirli bir ortaklık ortalığa saçılacak. Ayrıca dizinin başrolünde yerini alan Bülent İnal'ın beğenilen performansı, göz doldurmaya devam ediyor. Dizinin 152. bölümü yine heyecanlı anlara sahne olacak.

Payitaht Abdülhamid Dizisinde Neler Oluyor?

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan ve cuma akşamı izleyici karşısında yerini alacak dizi; izleyenleri bir kez daha ekran başına kilitlemeyi başaracak mı?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünde; İngiltere Kralı Edward ve Rus Çarı Nikolay, Osmanlı Devleti'ni parçalamak için Reval'de bir araya gelecek. Abdülhamid'in ise yeni tayin etmiş olduğu heyet-i mahsusa azaları sarayda toplanır. Reval'de yapılan görüşmenin bilgileri hafiyeler tarafından sultana ulaştırılır.

Ayrıca Mary, kendini ele vermesin diye Victor'u kurtarmaya çalışırken Saliha, Mary'i hareme davet etmek ile hata yaptığını anlamaktadır. Mary'nin yaptığı haber herkesi endişe içerisinde bırakır. Aliye ise kendisinden saklanan sırrı öğrenir.

5. sezonu devam etmekte olan Payitaht Abdülhamid dizisi, yeni bölümü ile birlikte TRT1 ekranlarında yerini alacak. Ayrıca dizinin de finaline az bir zaman kaldı. Dizinin yeni bölümü, 21 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de izleyici karşısında yerini alacak.