Perşembe Akşamının Galibi Yine Şaşırtmadı! Camdaki Kız Başarısı İle Çukurova'yı Finale Gönderiyor..

Perşembe Akşamının Galibi Yine Şaşırtmadı! Camdaki Kız Başarısı İle Çukurova'yı Finale Gönderiyor..

Camdaki Kız dizisi geçen akşamın açıklanan reyting sonuçlarına göre yine zirvede. Rekortmen dizi bu başarısı ile en yakın rakiplerini de finale iteliyor. Kendisine en yakın olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine büyük fark atan proje listelerin zirvesinde..

A+A-

Camdaki Kız dizisi gerçek bir hayat hikayesini seyirciler ile buluşturmaya son hız devam ediyor. Sevilen dizi ilk sezonunda yakaladığı başarıya yeniden ulaştı. Dizi ikinci sezonunda başladığı tarihten itibaren, yani birkaç haftadır çok iyi reyting sonuçları elde ediyor. Dizinin bu başarısı rakiplerini büyük ölçüde korkutuyor.

Camdaki Kız'ın reyting başarısı...

Camdaki Kız dizisi geçtiğimiz günün açıklanan reyting sonuçlarına göre TOTAL, AB ve ABC sıralamalarında birinci sırada yer alarak şaşırtan bir başarı yakaladı. Dizi tüm rakiplerini tek tek eleyerek sıralamanın zirvesinde yer alarak, perşembe akşamının lider dizisi olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova dizisine final yolunu açıyor!

Camdaki Kız dizisi aldığı bu reyting oranları ile en yakın rakibi olan Bir Zamanlar Çukurova'ya büyük bir fark attı. Reytingleri git gide azalan ve bir türlü düzelmeyen Bir Zamanlar Çukurova'ya final yolu sonunda kadar açıldı. Gelen tahminler Bir Zamanlar Çukurova böyle reyting kaybetmeye devam ederse sezon sonunu bir göremez şeklinde. Çukurova'nın büyük bir reyting hamlesine ihtiyacı var.