PUBG Mobile’deki FPS Sayısını Arttırmak artık Mümkün!

PUBG Mobile’deki FPS Sayısını Arttırmak artık Mümkün!

PUBG Mobile oynarken fpsinizin az olmasından şikayetçiyseniz veya daha fazla olmasını istiyorsanız bunun için çeşitli programlara başvurmanız gerekebilir.

A+A-

PUBG Mobile oynarken fpsinizin az olmasından şikayetçiyseniz veya daha fazla olmasını istiyorsanız bunun için çeşitli programlara başvurmanız gerekebilir. Oyunların daha işlevsel ve akıcı bir görüntü ile oynanmasını sağlayan bazı programlar mevcut. Hangi programları kullanabileceğiniz ve neler yapmanız gerektiğinizden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile’de FPS Nasıl Arttırılır?

Genellikle oyuncuların şikayetçi olduğu ve telefonlarının düşük özelliğe sahip olmasından kaynaklı FPS sıkıntıları artık bir nebze de olsa son bulacak gibi duruyor. Son zamanlarda artan oyun oynama yüzdesi, beraberinde bu tarz sorunları da getiriyor. Telefonunuz oyunu zor kaldırıyorsa yapabileceğiniz bazı işlemler sayesinde oyunu kasmadan oynayabilmek mümkün. Böylelikle oyundan alacağınız zevkte aynı oranda artacak.

HEX Editör Nedir?

HEX Editör, PUBG oyununda FPS artışı için kullanacağımız bir program. Bunun için Play Store kullanmanız gerekiyor. Programı indirdikten sonra yapacağınız basit ayarlar neticesinde oyunu FPS artışıyla oynamak mümkün hale gelecek. Programı indirdiğinizi varsayarak anlatıma başlıyoruz. Öncelikle PUBG Mobile oyununa girerek grafik ayarlarını Akıcı ve aşırı seçeneğini işaretleyin. Oyunu kapattıktan sonra HEX Editör’e giriş yapın. SaveGames bölümünden Active.sav kısmına gelin. Açılan dosyanın arama kısmına FPS yazın ve HEX Fragment’i String yazısıyla değiştirerek aramaya basın. Karşınıza çıkacak FPS yazısının değerine 07’yi atayın.  String’i HEX Fragment ile değiştirin. Tüm ayarları kaydettikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Böylelikle en az 10 FPS’lik bir artış yaşayacaksınız.