QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası: 2023 Yılında 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Kredi İmkanı!

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası: 2023 Yılında 20.000 TL'ye Kadar Faizsiz Kredi İmkanı!

QNB Finansbank'tan müşterilerine özel bir kampanya: 20000 TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı sunuluyor! Hem yeni hem de eski müşterilerin faydalanabileceği kampanya, 12 ay taksit seçeneğiyle finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için harika bir fırsat. Detaylar için hemen QNB Finansbank şubelerine başvurun!

A+A-

QNB Finansbank, 2023 yılında müşteri kazanmak için başlatmış olduğu kampanyalarına devam ediyor. Bu kapsamda QNB Finansbank, müşterilerine 12 ay taksitlerle 20.000 Türk Lirası faizsiz kredi imkanı sunuyor. Bu kampanya ile ilgili detaylara birlikte göz atalım.

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası Başvuru Şartları

QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin aşağıdaki şartları sağlaması gerekiyor:

  • Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin QNB Finansbank müşterisi olması veya QNB Finansbank müşterisi olmak üzere başvuru yapması gerekmektedir.
  • para-logo.jpg

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyası Detayları

QNB Finansbank, müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu faizsiz kredi kampanyası ile finansal ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Kampanya detayları şöyle:

  • Kampanya kapsamında müşterilere 12 ay taksitlerle 20.000 Türk Lirası faizsiz kredi imkanı sunuluyor.
  • Kredi kullanmak için belli bir miktar para yatırmanız gerekiyor. Bu taahhüt, harcadığınızın 4 katı kadar nakit akışı oluşturabilmenizi gerektiriyor.
  • Kampanya, hem yeni hem de eski müşterileri kapsamaktadır.

QNB Finansbank Faizsiz Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

QNB Finansbank faizsiz kredi kampanyası, herkesin yararlanabileceği bir kampanyadır. Hem yeni hem de mevcut müşteriler başvuruda bulunabilirler. Başvurunun çeşitli evraklarla birlikte QNB Finansbank şubelerine yapılması gerekmektedir.

QNB Finansbank KOBİ'lere Özel Faizli Kredi Kampanyası

QNB Finansbank, KOBİ'lere özel bir kampanya da hazırladı. Bu kampanya ile cirosu 8 milyon Türk Lirasına kadar olan KOBİ'lere faizli işletme kredisi sunulmaktadır. KOBİ'lerin kredi kullanabilmeleri için kullandıkları kredi tutarının 4 katı nakit akışı taahhüt etmeleri gerekmektedir.