QNB Finansbank Faizsiz Kredisi Büyük İlgi Gördü! 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Şartları

QNB Finansbank Faizsiz Kredisi Büyük İlgi Gördü! 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Şartları

QNB Finansbank yüksek vadeli 20 bin TL'lik kredi kampanyasını duyurdu. Bu kampanyadan kimlerin yararlanacağı merak edildi. Sıfır faizli olması nedeniyle vatandaşların dikkatini çekti. Faizsiz kredi için gerekli olan şartları paylaştık. Peki kimler ihtiyaç kredisi çekebilecek? İşte krediyle ilgili son dakika gelişmeleri...

A+A-

QNB Finansbank, sıfır faizli kredi fırsatıyla karşımıza çıktı. 20 bin TL'lik kredinin kimlere verileceği merak konusu oldu. Özellikle de maddi sıkıntıya düşen pek çok kişi uygun faizli kredi kampanyalarını inceliyor. Faizlerden ötürü kredi çekmekte zorlanan vatandaşlar ise faizsiz kredi haberini görünce detaylara göz attı. Faizsiz kredi kimleri kapsıyor? QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

KOBİ'lere Faizsiz Kredi Verilecek

KOBİ'ler, çeşitli ihtiyaçlardan ötürü faizsiz kredi çekebilecek. Bu konuda QNB Finansbank'ın faiz masrafı almayacağı öğrenildi. Bu durum neticesinde pek çok kişinin başvuruda bulunduğu ve KOBİ olarak ihtiyaç kredisi çektiği biliniyor. 

Sıfır Faizli Kredi Şartları

Sıfır faizli krediyi KOBİ'lerin çekebileceğinden bahsetmiştik. Ancak yalnızca yıllık cirosu 8 milyon TL'yi geçmeyen KOBİ'ler bu kampanyadan yararlanabilecek. Çekilecek kredinin 12 ay vadeli olacağı ve ödemelerin ona göre gerçekleşeceğini belirtelim. QNF Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden krediyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bu kredi kampanyasının süresi hakkında da banka şubesi ile görüşme sağlamak doğru olacaktır. Sizlere daha detaylı şartların iletilmesi konusunda da bilgi verilecek.