Ramazan Ayında Tarım Kredi Kooperatif Market'te Fiyatlar Sabit - Vatandaşlar İçin Büyük Fırsat!

Ramazan Ayında Tarım Kredi Kooperatif Market'te Fiyatlar Sabit - Vatandaşlar İçin Büyük Fırsat!

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayında vatandaşların yanında olmak için fiyatları sabitledi! Temel gıda ve temizlik ürünlerinde fiyat artışı yapılmayacak. Vatandaşlar, Ramazan ayında ihtiyaçları olan ürünleri uygun fiyata temin edebilecekler. Tarım Kredi Kooperatif Market'e uğrayarak bu fırsatı kaçırmayın!

A+A-

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayında vatandaşların yanında olmak için fiyatları sabitledi. Bu kampanya kapsamında marketlerde satışı devam eden pirinç, nohut, fasulye, mercimek, ayçiçek yağı, salça, zeytin, çay, şeker, ESK’ya ait et ürünleri gibi temel gıda ürünleri ile deterjan, sabun çeşitleri, peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerinde fiyat artırımı yapılmayacak. Bu sayede vatandaşlar, Ramazan ayında temel ihtiyaçlarını uygun fiyata temin edebilecekler.

tarim-kredi.jpg

Tarım Kredi Kooperatif Market'in Yapmış Olduğu Kampanya

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayında müşterilerine destek olmak amacıyla bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında, marketlerde satılan temel gıda ürünleri ve temizlik ürünlerinde fiyat artırımı yapılmayacak. Bu sayede vatandaşlar, bütçelerini zorlamadan Ramazan ayında temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Ramazan Ayında Fiyat Sabitliği

Ramazan ayı, toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı, bolluk ve bereket ayı olarak bilinir. Bu nedenle, Tarım Kredi Kooperatif Market de bu ayda vatandaşların yanında olmak için fiyatları sabitledi. Böylece, vatandaşlar ihtiyaçları olan ürünleri uygun fiyata temin edebilecekler.

Kampanya Kapsamında Hangi Ürünlerde Fiyat Artışı Olmayacak?

Tarım Kredi Kooperatif Market'in düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında, marketlerde satışı devam eden pirinç, nohut, fasulye, mercimek, ayçiçek yağı, salça, zeytin, çay, şeker, ESK’ya ait et ürünleri gibi temel gıda ürünleri ile deterjan, sabun çeşitleri, peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerinde fiyat artırımı yapılmayacak.

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayında vatandaşların yanında olmak için fiyatları sabitledi. Kampanya kapsamında, marketlerde satılan temel gıda ürünleri ve temizlik ürünlerinde fiyat artırımı yapılmayacak. Bu sayede vatandaşlar, Ramazan ayında temel ihtiyaçlarını uygun fiyata temin edebilecekler.