Ramo Dizisinin Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım Şaşırttı! Murat Yıldırımı Görenler İnanamadı!

Ramo Dizisinin Başrol Oyuncusu Murat Yıldırım Şaşırttı! Murat Yıldırımı Görenler İnanamadı!

Show TV ekranlarına veda eden Ramo dizisinin oyuncuları farklı projeler ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım bu seferki rolü ile izleyenleri şaşırtacak gibi duruyor. Murat Yıldırımın yeni dizisinin konusu ne? Murat Yıldırımın yeni hali izleyiciyi şok edecek. Kimse bu kadarını beklemiyordu…

A+A-

Ekranların sevilen dizisi her bölüm ile reyting rekorları kırmaya devam ediyordu. Dizinin final haberi hayranlarını büyük bir yasa boğmuştu. Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, Ramo dizisinin bitmesinin ardından kısa bir süreliğine dinlenmeye çekilmişti. Şimdi ise yeni bir dizi ile ekranlara dönmeyi planlayan başarılı oyuncu son hali ile herkesi şaşırttı.

 Murat Yıldırım’ın Yeni Dizisi!

Başarılı oyuncu yine aksiyon dolu bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Murat Yıldırım’ın yeni dizisinin adı Aziz oldu. Dizinin başrol oyuncusu olacak olan Murat Yıldırım dizi için evrim geçirdi. Dizi 1930’lu yıllarını anlatacak aksiyon sevenler için ideal bir dizi. Dizinin konusu ise şimdiden birçok insanın dikkatini çekmeyi başardı. Aziz dizisinin konusu ne?

Aziz Dizisinin Konusu…

Aziz dizisinde Aziz Payidar’in hayatı anlatılacak. Fransız bir askeri öldürdükten sonra evini ve aşkı Dilruba’yı bırakmak zorunda kalan Aziz’in hayatı anlatılacak. Askerin ölümü unutulduktan sonra geri memleketine dönecek olan Aziz’i bekleyen sürprizler neler. Dizinin Eylül ayında ekranlarda olması bekleniyor.