Ramo Dizisinin Başrolü Yeni Dizide! Hiç Vakit Kaybetmedi..

Ramo Dizisinin Başrolü Yeni Dizide! Hiç Vakit Kaybetmedi..

Geçtiğimiz akşam yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda eden Ramo dizisinin başrol oyuncularından birinin yeni bir diziyle anlaştığı haberi geldi. Hiç vakit kaybetmeden farklı bir projeye geçen oyuncu hayranlarını mutlu etti.

A+A-

Ramo dizisinin Sibel'i şimdi farklı dizide...

Show TV ekranlarında yayınlanan aksiyon dolu dizilerden biri olan Ramo dizisi reytingleri kötü geldiği için geçtiğimiz akşam yayınlanan final bölümüyle seyircisine veda etti. Sosyal medyadan dizinin devam etmesi için büyük bir çaba harcansa da maalesef bunlarda hiçbir işe yaramadı. Dizi her şeye rağmen final oldu.

Ramo dizisinin oyuncusu yeni dizide !

Ramo dizisinin başrol karakterlerinden Sibel'i canlandıran başarılı ve güzel oyuncu Esra Bilgiç daha şimdiden yeni bir diziye geçti. Yayın tarihi ve kadrosu henüz açıklanmayan Kanunsuz Topraklar dizisinde başrol karakterinden birini oynayacağı öğrenildi. Geçmişte Diriliş Ertuğrul dizisiyle şöhretinin zirvesine ulaşan oyuncu bu sezonun en çok aranan oyuncularından biri oldu. Yeni başlayacak olan Kanunsuz Topraklar dizisi dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncunun hayranları tarafından dizinin konusu ve yayın tarihi araştırılmaya başlansa da, nu sorularla ilgili net bir cevap bulunmuyor.