Ramo'dan Buraya Kadar! Anlaşma Bitti, Ramo Dizisi Finale Gidiyor!

Ramo'dan Buraya Kadar! Anlaşma Bitti, Ramo Dizisi Finale Gidiyor!

Ramo dizisinin beklenmedik şekilde final yapacak olması izleyicileri oldukça üzdü. Başarılı dizinin neden final yaptığına anlam verilemedi. Çünkü hem reyting hem de izlenme oranları oldukça iyiydi. Ramo dizisi final tarihi açıklandı mı? Ramo neden yayından kaldırılıyor? Sevilen dizinin yeni sezondaki gelişmeleri haberimizde...

A+A-

Ramo dizisini izleyenler dizinin yeni sezonunun çekileceğine olan inancı tam. Fakat son çıkan haberler hiç de öyle söylemiyor. Ramo dizisi ile Show TV arasındaki anlaşmaya değinen bazı kişiler Ramo'nun yakında final yapacağını belirtiyor. Peki başarılı dizi neden final yapıyor?

Ramo Dizisi Neden Final Yapacak?

Ramo'nun final yapmasındaki neden araştırılıyor. Sevilen dizi, aksiyon ve duygusallığın birleşimi halinde yayınlanmaktaydı. Dizinin senaryosu oldukça etkileyici ve oyuncu kadrosu da bir o kadar başarılı isimlerden oluşuyordu. Reyting anlamında da pek bir sorun olmamasına karşın dizinin yeni sezonda yer almayacağı duyuruldu. Final yapacak olmasındaki nedenin ise Show TV ile dizi yapımcısının yaptığı anlaşmanın 2 senelik olduğu. Bu 2 yılın dolmasına az bir süre kaldığı için Ramo dizisine veda edebiliriz.

Ramo Dizisi Final Tarihi

Ramo dizisi, eğer yeni bir anlaşma yapılmadığı takdirde yeni sezonda yayınlanmayacak. Yani bu sezonun son bölümünde Ramo'nun finalini izleyebiliriz. Ancak diziyle ilgili henüz kesin bir gelişme de yaşanmış değil. İzleyicinin değer verdiği dizilerden biri olması nedeni ile diziye final yaptıracaklarını düşünmüyoruz.

Etiketler : ,