Renault Fiat Egea detayını Yayınladı! Renault Tüm Modelleri İçin İndirim Yaptı! İşte Renault Fiyat Listesi

Renault Fiat Egea detayını Yayınladı! Renault Tüm Modelleri İçin İndirim Yaptı! İşte Renault Fiyat Listesi

Son günlerde otomobil pazarı diğer aylara göre kısmen de olsa hareketlendi. Bu haberimizde sizler için bir süredir merak edilen Renault Tailant March'ın güncel fiyat listesini hazırladık.

A+A-

Ülkemizin en uygun fiyatlı modellerinden bir tanesi de Fiat Egea. Ülkemizde üretimi süren aracı yollarda bol bol görmek mümkün. Aynı segmentte mücadele eden ve uygun fiyatlı olma iddiası taşıyan bir diğer otomobil ise Renault Taliant.  Söz konusu araç ölüm boşluğu özellikleriyle zaman zaman eleştiri konusu olsa da bayilerde ilgi görmeyi başarıyor.

2023-03-22-144003.jpg

Biz de bu modelin versiyon seçeneklerini mercek altına alacak ve fiyat detaylarından bahsediyor olacağız. Haydi lafı fazla uzatmadan başlayalım. Renault Taliant uygun maliyetleri ve fiyatıyla beraber tam bir aile otomobili profili çiziyor.

628 litrelik bagaj hacmiyle uzun yolculuklarda kullanıcılarını fazlasıyla memnun eden model, arka tarafta yolculuk edecek olan kişiler için de kabul edilebilir bir baş ve diz mesafesi vadediyor.

2023-03-22-143951.jpg

Üstelik arka koltukları yatıran sürücüler, 1.666 litrelik devasa bir kullanılabilir alana sahip oluyor ve eşyalarını kolaylıkla araca yükleyebiliyor. Renault Taliant’ın ülkemizde donanım seçenekleri anlamında biraz fakir olduğunu ifade etmekte fayda var.

Zira Renault Taliant, yalnızca 3 farklı donanım paketiyle ülkemizde satılıyor. 

Bunlardan en çok merak edileni ve talep edileni ise tahmin edebileceğiniz üzere aracın baz donanım paketi.

İşte Renault Taliant Mart 2023 güncel fiyat listesi…

Joy 1.0 Sce 65 bg

Fiyatı: 453.900 TL

 

Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 565.000 TL

 

Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg

Fiyatı: 639.900 TL

Etiketler :