Reyting Sonuçları Seyirciyle Paylaşıldı! Kırmızı Oda Tehlikeli Sularda..

Reyting Sonuçları Seyirciyle Paylaşıldı! Kırmızı Oda Tehlikeli Sularda..

Geçtiğimiz günün reyting sonuçları sonuna açıklandı. Açıklanan sonuçlarda Kırmızı Oda'nın aldığı kötü reyting sonuçları herkesi şaşkınlığa uğratırken, dizinin final tehlikesi ile de karşı karşıya geldiği görüldü. Dizinin gidişatı ise merakla bekleniyor...

A+A-

Kırmızı Oda dizisinin gerçek hayat hikayelerinden uyarlandığı için çok dikkat çekici bir tarafı var. Tabi dizi bu yüzdende ilk sezonundan beri büyük ilgi görerek çok yüksek reyting sonuçlarına ulaştığı biliniyor. Ama Kırmızı Oda'nın geçen akşamki sonuçları sevenlerinde büyük bir şoka sebep oldu. Dizinin gidişatı herkesi korkuttu!

Kırmızı Oda dizisinde büyük reyting kaybı!

Geçtiğimiz akşam açıklanan reyting sonuçlarında dizinin çok büyük bir anlamda reyting kaybı yaşadığı görüldü. Dizinin bu azalışı niye yaşandığı bilinmezken, sezon başından beri bu durumdan muzdarip olduğu da fark edilen detaylar arasında. Kırmızı Oda dizisi gündüz kuşağı programlarının bile arkasında kaldı.

İşte merakla beklenen reyting sonuçları;

total-hr5k.jpg

Kırmızı Oda final tehlikesi yaşamaya başladı!

Kırmızı Oda dizisinin bu reyting kaybıyla beraber final tehlikesi ile de karşı karşıya geldiği öğrenildi. Kırmızı Oda dizisinde şimdi her şey yolunda gitse de, proje bu hızla reyting oranı kaybetmeye başlarsa final tehlikesi yine de bulunmaya devam ediyor.

Bakalım Kırmızı Oda gelecek hafta reytinglerini toparlayabilecek mi?