RTÜK Harekete Geçti! FOX TV'nin O Dizisinin Fişini Çekiyor..

RTÜK Harekete Geçti! FOX TV'nin O Dizisinin Fişini Çekiyor..

Fox TV ekranlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı hakkında RTÜK karar verdi. Dizinin reyting olarak düşmesinin ardından final yapacağına dair açıklamalar gelmişti. Başrol oyuncusu Hande Erçel ve Kerem Bursin'in samimi davranışları dikkat çekti. RTÜK diziye yaptırım cezası uygulayacak.

A+A-

Fox TV ekranlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı flaş bir kararı açıkladı. Sen Çal Kapımı dizisi hakkında Fox TV açıklamada bulundu. Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin'in samimi tavırlarından dolayı RTÜK bu olaya yaptırıp uygulanacağını söyledi.

RTÜK Fox TV'nin sevilen Sen Çal Kapımı dizisine yaptırım cezası uygulayacağını açıkladı. Fox TV ekranlarının romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı değişik olaylara kucak açmaya devam ediyor. Dizinin bir dönem reyting olarak düştü açıklanmıştı. Ardından reyting oranlarının tekrar yükselişe geçtiği ve dizi çekimlerine devam edebileceği söylendi.

O Sahnelere RTÜK Yaptırım Cezası Uygulayacak!

O sahnelere RTÜK yaptırım cezası uygulayacak! Başrol oyuncuları ile dikkat çeken Sen Çal Kapımı dizisi dur durak bilmeden yayın hayatına devam ediyor. Farklı bakış açılarına ev sahipliği yapan Sen Çal Kapımı dizisi, izleyiciyi ekranları kilitlemeye devam ediyor.

sen-cal-kapimi-dizisi.jpeg

Dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yakınlaşması seyirci tarafından iyi karşılandı. Fakat RTÜK Sen Çal Kapımı dizisinin bazı sahnelerin yaptırım cezası uygulanacağını açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda da yayınlanan küvet sahnesinde de ceza aldığını açıklanan Sen Çal Kapımı dizisi tekrar gündemde.

Hande Erçel Suskunluğunu Korudu

Hande Erçel suskunluğunu korudu. Röportaj da güzel oyuncuya ceza yaptırımı ile alakalı sorular iletildi. Hande Erçel bu sorulara cevap vermek istemediğini söyledi. RTÜK bu açıklamayı yapmasının ardından Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları tepki göstermeye devam ediyor.

Dizinin son bölümünde yayınlanan sahne çok ilgi görmesinin ardından, izleyici abartılacak bir şey olmadığını söyledi. Son bölümünde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in tango yapması izleyicinin gözünü boyada. Bu sahne ve geçmiş bölümlerde küvet sahnesinin ardından RTÜK kırmızı düğmeye bastı. Konulara ilişkin açıklama yapan RTÜK, Türk diziye yaptırım cezası uygulayacağını bildirdi. Dizinin yönetiminden ve FOX TV'den resmi bir açıklama gelmedi.