Ruhi Sarı Gönül Dağı Dizisinden Ayrıldı. Ünlü Oyuncunun Yeni Projesi Belli Oldu

Ruhi Sarı Gönül Dağı Dizisinden Ayrıldı. Ünlü Oyuncunun Yeni Projesi Belli Oldu

Yetenekli oyuncu Ruhi Sarı, oyunculuk kariyerinde çok iyi başarılar elde etti. Ayrıca Gönül Dağı Dizisinde hayat verdiği Fikret karakteri ile de akıllarda yer etmeyi başardı. Ünlü oyuncu yeni projesi ile ekranlara gelecek. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Gönül Dağı dizisinde hayat verdiği Fikret karakteri ile akıllarda kalan ünlü oyuncu Ruhi Sarı, hayranlarını sevindiren bir haber verdi. TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı dizisinde rol alan yetenekli oyuncu, akıllara kazındı. Fikret karakteri ile Ruhi Sarı çok iyi bir rol sergiledi. Ayrıca dizide kötülüğe en meyilli kişi olarak ön plana çıktı. Alınan bilgiye göre Ruhi Sarı kısa süre içerisinde İzleyicilerin en sevmediği karakter olmuştu.

Ruhi Sarı Ekranlara Geri Dönüyor

Canlandırdığı birçok karakter ile akıllarda kalan ünlü oyuncu Ruhi Sarı, Kulüp dizisinde de rol aldı. Bunun dışında ünlü oyuncu birçok projede rol aldı. Alınan bilgiye göre Ruhi Sarı, Kiracı dizisi ile ekranlara geri dönmeye karar verdi. Senaryosu Nermin Yıldırım'a ait olan Kiracı dizisi Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Ayrıca dizinin yaz dizi kategorisinde yer aldığı da biliniyor. Ayrıca yetenekli oyuncu Ruhi Sarı'nın ise bu projede nasıl bir role bürüneceği merak ediliyor. Oyuncunun hayranları setten gelecek haberi merak ile bekliyor.