Sabahların Sultanı Geri Dönüyor! Seda Sayan Dopdolu Geliyor!

Sabahların Sultanı Geri Dönüyor! Seda Sayan Dopdolu Geliyor!

Sabahların Sultanı ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Seda Sayan hakkında birçok haber yapıldı ve bu haberler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. En son sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programından sonra yeni bir program ile ekranlara dönmeyi planlıyor. Her yaptığı ile olay olmayı başaran Seda Sayan’ın büyük geri dönüşü…

A+A-

Star TV ekranlarında yer alması beklenen “Sabahın Sultanı Seda Sayan” programı hafta içi her gün ekranlarda olacak. Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Seda Sayan her yaptığı ile gündeme oturmayı başardı. Daha önceden sunuculuk yaptığı program ile gündemden düşmeyen Seda Sayan birçok kişi tarafından insanların ekmeği ile oynadığı iddiaları yapılmıştı.

Seda Sayan Geri Dönüyor!

Magazin dünyasının sallayan bu iddialar bitmez iken Demet Akalın’ın Seda Sayan’ın yerine geçmesi çok konuşulmuştu. Şimdi ise herkesi çok sevdiği saygı duyduğu sanatçısı Seda Sayan müthiş bir proje ile ekranlara geri dönüyor.  Herkesin çok konuştuğu ünlü güzel bakın tanıtımı ile nasıl herkese meydan okudu.

Seda Sayan’ın Bitmeyen Enerjisi…

Global Medya’nın üstlendiği program büyük ses getirdi. Programın ilk tanıtımında Seda Sayan’ın enerjisi dikkatlerden kaçmadı. Tanıtımda müjdeyi veren Seda Sayan, “Mekanın sahibi geri geldi” dedi. Dopdolu bir içerikler ekran karşısına çıkmayı hazırlanan program yeni sezonda büyük başarılar elde edecek.  Sabahın Sultanı Seda Sayan” çok yakında Star TV’de izleyicisi ile buluşacak.

Etiketler :