Sadakatsiz Asya'ya Büyük Sürpriz! Derin Anlatılanları Gizlice Dinledi!

Sadakatsiz Asya'ya Büyük Sürpriz! Derin Anlatılanları Gizlice Dinledi!

Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizsinde Asya'nın yıllardır bilmediği gerçek açığa çıkıyor. Üstelik annesi ve babası ile ilgili olan bu gerçek kendisini çok etkileyecek. Derin ise tüm anlatılanları gizlice dinleyecek. Sadakatsiz dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

A+A-

Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 30. bölümünde ilginç olaylar meydana gelecek. Özellikle de Asya'yı bekleyen büyük sürpriz nedir? Kendisiyle yaşıt olan bir kadının yanına gelmesiyle olaylar iyice şekillenecek. Özellikle de Asya karakteri şok anlar yaşayacak. Bu esnada Derin ise olanı biteni öğrenecek.

Asya'ya Büyük Şok!

Asya'yı ziyarete gelen kişinin babasının annesini aldattığını düşündüğü kadın olduğu ortaya çıktı. Aslında gerçekler bambaşka şekillenmiş. Asya'nın annesi aldatılmamış. Aksine kendisini ziyarete kadın annesi ile aldatılmış. Hal böyle olunca babası da doğan çocukları olan Asya'ya eski aşkının adını yani Asya'yı vermiş. Durumlar netleşince Asya için oldukça zor anlar yaşandı.

Derin Her Şeyi Öğreniyor!

İki Asya arasında geçen konuşmayı öğrenen Derin, bunu kendi lehine kullanabilecek mi? Oldukça zor bir durumda olduğu bilinen Derin'in Volkan'dan boşanmamak için her şeyi yapacağı tahmin edilmekte. Ancak Kanal D'de yayınlanan dizinin sezon finali yapmasına da az bir zaman kaldı. 2 Haziran 2021 tarihinde dizi yüksek ihtimalle sezon finali yapacak. İşte tam bu esnada izleyicileri heyecanlı bir final bekliyor. Dizinin yeni bölümüyle beraber hikayenin daha da derinleşmesi beklenmekte. Sadakatsiz dizisi reytinglerde zirveyi görmeye devam edecek mi göreceğiz.