Sadakatsiz Burak Sergen'in Aldatılıyor mu? Ünlü Oyuncu Yeni Eşinden Boşanacak!

Sadakatsiz Burak Sergen'in Aldatılıyor mu? Ünlü Oyuncu Yeni Eşinden Boşanacak!

Ünlü oyuncu Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal tarafından aldatılıyor mu? Başarılı isim Sadakatsiz dizisinde başrol oynuyor. Haluk karakteriyle tanıdığımız Burak Sergen en kısa sürede eşinden boşanacak. Peki aldatma iddiaları ne kadar doğru? Nihan Ünsal, kiminle aşk yaşıyor? İşte oyuncunun başına gelen şok gelişme...

A+A-

Sadakatsiz dizisinde başrol oynayan ve Haluk karakterini canlandıran Burak Sergen'in eşi farklı biriyle görüntülendi. İddialara göre eşi yasak aşk yaşıyor. Bu nedenle gündem Burak Sergen'in konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacağına yoğunlaştı. Ünlü oyuncu aldatılıyor mu? Kanal D dizisindeki başarılı performansının yanı sıra özel hayatıyla da izleyicilerin dikkatini çekti. Peki eşi Nihan Ünsal konuyla ilgili neler söyledi?

Burak Sergen ve Eşi Boşanacak!

Nihan Ünsal ile Burak Sergen ilişkisinin sona erdiği öğrenildi. İkilinin en kısa sürede boşanacağı haberleri ortaya çıktı. Nihan Ünsal'ın birlikte görüntülendiği isim ise Özer Kocer olduğu belirtiliyor. İkilinin aşk yaşaması sonrasında gözler Burak Sergen'deydi.

Henüz 4 Aylık Evlilerdi

Oyuncunun ve Nihan Ünsal ile yeni evlendiği biliniyordu. Kendisi komadayken de o dönem nişanlısı olan Nihan Ünsal, sevdiği adamın yanında günlerce beklemişti. Ancak ilginç bir şekilde aniden ayrılma kararı aldılar. Üstelik yasak aşk skandalı da patlak verince boşanacakları kesinleşti. Sosyal medyadan birbirlerini sildiler ve işlemleri en kısa sürede başlatacakları bilgisi geldi.