Sadakatsiz Dizi Setinden Seren Serengile Cevap: Yemin Edebiliriz!

Sadakatsiz Dizi Setinden Seren Serengile Cevap: Yemin Edebiliriz!

Seren Serengil’den Rol ile Gerçeği Karıştıran Tepki: Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası” Seren Serengil, “Sadakatsiz” dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere'nin sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafı eleştirmiş ve “Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası” yorumunu yapmıştı.

A+A-

Eleştiriye cevap ise dizinin yapımcısı Medyapım’dan geldi: “Derin ve Asya’nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz..."

“Sen de gözümden düşme istersen…”

Kanal D’de yayınlanan dizide Cansu Dere, Asya rolünde bir doktoru, Melis Sezen ise Derin rolüyle Asya’nın eski eşinin metresini oynuyor. Melis Sezen ile Cansu Dere arasındaki gerilim tüm dizi boyunca devam ediyor. Senaryo aşk, aldatma, intikam ve tutku gibi insan psikolojisinin birçok boyutuna aynı anda dokunurken, senaryoya tutunan seyirciler oyuncuların özel yaşamlarında da dizideki rollerinin izlerini sürüyor.

2021-03-01-224453.jpg

Cansu Dere, Sadakatsiz Dizisi’nde eşinin metresi rolündeki Melis Sezen’le birlikte çektiği selfi fotoğrafını paylaşmıştı.  Bunun üzerine Seren Serengil, dizide Asya karakterini canlandıran Cansu Dere’ye hitaben  “Sen de gözümden düşme istersen. Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Bu durum, dizi yapımcısı şirketin haklı olarak “Derin ve Asya’nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz..." sözlerini kullanmasına zemin hazırlıyor.

Bu mesaj ile hem dizinin oyuncuları, rolleri ile özdeşleştiği için “övülmekte” hem de oyuncuların gerçek hayatlarında sosyal ilişkilerinin devam etmesinin çok normal olduğu vurgulanmakta. 

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'de Asya karakterini canlandıran Cansu Dere, dizide Derin

karakterine hayat veren Melis Sezen'le çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Etiketler : ,