Sadakatsiz Dizisi Bomba Gibi Bir Bölümle Geliyor! Derin ve Asya Arasındaki Savaş Şimdi Yeniden Başlıyor

Sadakatsiz Dizisi Bomba Gibi Bir Bölümle Geliyor! Derin ve Asya Arasındaki Savaş Şimdi Yeniden Başlıyor

Kanal D ekranlarının sevilen Sadakatsiz dizisinde ipler yine gerildi. Volkan ters köşe yaparak, boşanmak istediğini söyledi. Bu sözler karşısında çizgisini belli eden Asya, Volkan ile yeni bir başlangıç yapacak mı? Volkan'ın kendinden ayrılacağını duyan Derin, yeni planını devreye sokacak.

A+A-

Her Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde bugün şok gelişmeler yaşanacak. Kanal D ekranlarının aksiyon ve aşk dizisi Sadakatsiz 24 Mart Çarşamba günü izleyicisi ile buluşacak. Dizi geçen hafta yayınlanan bölüm ile izleyiciyi ekranlara kilitledi.

Reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde bu hafta neler olacak? Derin, Volkan’ın kendinden ayrılacağını öğrenir. Asya’ya karşı mağlup olduğunu düşünen Derin, yeni planlar yapacak. Asya’ya dönmek isteyen Volkan ise Derin ile mutlu olmadığını anladı.

Sadakatsiz Dizisi Emin Adımlarla Reyting Rekorları Kırmaya Devam Ediyor

Sadakatsiz dizisi emin adımlarla reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını yayınlandı. Her Çarşamba akşamı reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz bölümde yine heyecanlı gelişmeler sahne oldu.

sadakatsiz-dizisi-001.jpg

Caner Cindoruk, Cansu dere ve Melis Sezen'in başrol aldığı Sadakatsiz dizisi barındırdığı sahneler ile sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Asya'dan vazgeçemeyen Volkan, Derin’den boşanmak ister. Bu karar karşısında büyük sarsıntı yaşayan Derin, yeni planlar için adım atar. Volkan’ın verdiği bu karar karşısında Asya ne yapacak?

Derin ve Asya Arasında Asıl Savaş Yeni Başlıyor!

Derin ve Asya arasındaki asıl savaş yeni başlıyor. Volkan, Bahar'a Derin ile boşanmak istediğini anlatır. Duydukları karşısında ne yapacağını bilemeyen Derin, Asya'nın sokağına kamera yerleştirerek Volkan'ı izler. Gördükleri ve duydukları karşısında sinir krizi geçirerek, yeni planlar yapmaya koyulur.

Volkan'ın Derin’den boşanıp tekrardan Asya ile evlenmek istediğini söylemesi seyirciyi şok etmiştir. Volkan, Asya ile aralarındaki tek engelin Derin olduğunu düşünerek, ondan boşanma kararı alır. Derin ise yeni planlar yaparak Volkan'ın tekrardan Asya'dan vazgeçeceğini düşünür. Asya ise tavrını belli ederek Volkan ile tekrar olmak istemediğini, ona güvenmediğini davranışları ile belli eder.

Etiketler :