Sadakatsiz Dizisi Final Yapacağı İçin İyice Boşladılar! Sadakatsiz Dizisinde Hata Üstüne Hata Yapıldı!

Sadakatsiz Dizisi Final Yapacağı İçin İyice Boşladılar! Sadakatsiz Dizisinde Hata Üstüne Hata Yapıldı!

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz dizisi iki sezondur reyting rekorları kırarak yoluna devam ediyor. Fakat dizinin 51. Bölümünde yapılan hata gözlerden kaçmadı. İşte haberin tüm ayrıntıları...

A+A-

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarına imza atıyor. Tam 51 bölümdür izleyici karşısına çıkan dizi ilk sezonda çok iyi başarı elde etmişti. Alınan bilgiler neticesinde 2. Sezon da istenilen başarıyı yakalayamadı. Bundan dolayı dizinin final yapacağı ortaya çıktı.

Sadakatsiz Dizisi Finale Yürüyor

Yeni sezona oldukça iddialı başlayan Sadakatsiz dizisi 2. Sezon da istenilen başarıyı elde edemedi. Bunun dışında alınan bilgiler neticesinde senaristlerin aldığı hiçbir önlem diziye etki etmedi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen  ve Berkay Ateş gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizi 2. Sezon da istenilen başarıyı yakalayamadı ve dizide kimsenin beklemediği bir ayrılık yaşandı.

Sadakatsiz Dizisi Herkesi Şaşırttı

Sadakatsiz dizisinde Aras karakterine hayat veren başarılı oyuncu Berkay Ateş kadroya veda etme kararı aldı. Dizi severler Aras ve Asya’nın yakınlaşması beklerken Berkay Ateş’in kadrodan 51. Bölümde ayrılması herkesi şaşkına çevirdi. Bu ayrılık Sadakatsiz dizi severleri şaşırtırken dizinin final yapacağı da belli oldu. Dizide göze çarpan hata ise izleyicileri şaşkına çevirdi. Bu hata Derin karakterinde bulunuyor. Derin’in sinirlerine hakim olmayıp eşyaları sağa sola dağıtılmasının ardından aynadaki set karakterinin görünmesi sosyal medyada gündem oluyor.