Sadakatsiz dizisi Oyuncusu Sarhoş Yakalandı! Takipcileri isyan etti

Sadakatsiz dizisi Oyuncusu Sarhoş Yakalandı! Takipcileri isyan etti

Gözde Seda Altuner'in 2011 yılında çekmiş olduğu kısa filmin yankıları sürmeye devam ediyor. Başarılı ve güzel oyuncunun canlandırdığı karakter yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak bu sefer Sadakatsiz dizisi değil, farklı bir yapımdaki karakter nedeniyle çok konuşulacak işlere imza attı. Cast-ı Olan Var mı kısa filminin konusu nedir?

A+A-

Sadakatsiz dizisinde Gönül Güçlü karakterine hayat veren Gözde Seda Altuner'in başarılı performansı izleyicilerin dikkatini çekiyor. Güzel oyuncunun rolü adeta yaşayarak oynaması dizinin reytinglerinde şüphesiz etkili oluyor. Ancak son zamanlarda oyuncunun farklı görüntüleri de medyada gündem haline geldi. Sarhoş olduğu ve alkolle yakından ilgilendiği bazı görüntüler kendisini izleyenlerin de dikkatini çekti.

Gözde Seda Altuner'i Hiç Böyle Görmediniz

Gözde Seda Altuner'in daha önce gündeme gelmemiş görüntülerini daha önce görmediniz. Sadakatsiz'in ünlü oyuncusunun farklı görüntülerle magazin gündemine düşmesi tepki çekti. 2011 yılında senaryosunu kendizinin yazmış olduğu bir kısa filmi izleyenler oyuncunun değişimine ve geçmişteki oyunculuğuna şaşırıyor. Kısa filmdeki sahnelerin bir kısmında alkol olması ve anlattığı olayların yaratıcılığı gözden kaçmadı.

Cast-ı Olan Var mı Kısa Filmi Konusu Nedir?

Cast-ı Olan Var mı kısa filminin konusu, iş bulamayan bir oyuncunun yaşadıklarını anlatıyor. Kendisinin de oyuncu olması nedeniyle dizide canlandırdığı olayların kendisiyle uzaktan yakından bir alakası var mı merak ediliyor. Aynı zamanda bu kısa filmde oynadığı rol ile Sadakatsiz'in Gönül'ü kıyaslandığında ortada bariz farklar görülüyor. Oyuncunun zaman içerisinde canlandırabildiği karakter tiplerinde de artış yaşandığı bariz şekilde ortada. Sadakatsiz'in Gönül'ü olmak kendisi için hiç de kolay olmadı. Rol aldığı çeşitli dizi ve filmlerin yanı sıra kendi kısa filmini de çekerek sanatını ortaya koydu.

Sarhoş Olduğu Görüntüler Olay Oldu

Öte yandan kısa filmde sarhoş olan bir karakteri canlandıran Gözde Seda Altuner'in görüntüleri izleyicileri hayrete düşürdü. İşsiz ve alkol tüketen bir oyuncuyu canlandırdığı sahnede geçmişte daha farklı karakterlere hayat verdiği görülüyor.

Etiketler : ,