Sadakatsiz Dizisi Senaryosu Kabul Görmedi! Sadakatsiz Yayından mı Kalkıyor..

Sadakatsiz Dizisi Senaryosu Kabul Görmedi! Sadakatsiz Yayından mı Kalkıyor..

Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisi bir türlü yeni sezonuna başlayamadı. Sadakatsiz 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Dizinin geçtiğimiz hafta başlaması bekleniyordu. Ayrıca bu hafta da yayınlanmayacağı iddia edildi. Peki Sadakatsiz dizisi neden erteleniyor? Dizide senaryo değişikliği iddiaları gündemde.

A+A-

Sadakatsiz dizisine yapılan oyuncu transferinden sonra pek çok kişi dizinin artık başlamasını bekliyordu. Ancak geçen hafta olmadığı gibi dizinin bu hafta da yayınlanmama ihtimali bulunuyor. Çünkü yapımcı şirket senaryo konusunda oldukça rahatsız. Bu durumu düzeltmek için ise zamana ihtiyaçları var. Peki Sadakatsiz yeni sezonunda neler yaşanacak? Dizideki gelişmeler bir türlü tam anlamıyla yerine oturmuyor.

Sadakatsiz Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin 29 Eylül Çarşamba günü yayınlanması bekleniyordu. Ancak yapılan açıklamalarda doğrultusunda bu hafta yetişemeyeceği düşünülüyor. Ayrıca Kanal D'deki dizi için olumsuz bir açıklama beklenirken, diziye katılan oyuncu hakkında da bazı iddialarda bulunuldu. Berkay Ateş'in hayat vereceği karakter ortaya çıkıyor. Ünlü oyuncu, dizideki farkını ortaya koyacak. Başarılı bir girişimle adından söz ettirmesi bekleniyor.

Yapımcı Senaryoyu Değiştirecek

Medyapım'ın senaryoyu en kısa süre içerisinde değiştirerek izleyicilere ters köşe yapması bekleniyor. Şirketin yaptığı hamleler doğrultusunda ilk sezon oldukça başarılı geçmişti. Ancak ikinci sezon konusunda oldukça seçici davrandıkları belirtiliyor. Bakalım Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in harika işler ortaya koyduğu dizide ne gibi değişimler yaşanacak?

 

Etiketler : ,