Sadakatsiz Dizisinde Bir Üzücü Ayrılık Daha!

Sadakatsiz Dizisinde Bir Üzücü Ayrılık Daha!

Sadakatsiz dizisi 2. sezonu ilk bölümü yayınlandı. Diziyi izleyenler bir başrol oyuncusunu göremedi. Onun ekranda olmayışı diziden ayrıldığı iddialarını da beraberinde getirdi. Peki hangi Sadakatsiz oyuncusu artık oynamayacak? Diziden ayrılan oyuncuya dair detaylar ortaya çıktı.

A+A-

Sadakatsiz dizisi, beklenen yeni bölümünü sonunda yayınladı. Kanal D dizisinde yine şaşırtan gelişmeler yaşanıyordu. Özellikle de bir oyuncunun dizide gözükmediği belirlendi. O ismin diziyle olan bağlantısının kesildiği iddia ediliyor. Sadakatsiz'den ayrılan oyuncu kim? Sevilen dizide Asya ve Derin arasındaki mücadele dikkat çekti. Ayrıca Volkan'ın seçimleri dizinin kaderini belirliyor. İşte dizide yaşanan olaylar...

Kenan Ece Diziden Ayrıldı mı?

Kenan Ece'nin geçtiğimiz bölümde gözükmemesi başarılı oyuncunun ekrana veda edeceğini düşündürdü. Pek çok izleyici sosyal medyadan oyuncunun gitmemesi gerektiğini vurgulayan paylaşımlarda bulundu. Çünkü kendisi iyi performans sergiliyordu. Dolayısıyla diziden ansızın ayırlması pek de güzel olmadı.

Sadakatsiz Turgay Neden Ayrıldı?

Sadakatsiz Turgay'ın ayrılmasındaki en önemli nedenin senaryo olduğu konuşuluyor. Kanser hastası olan eşine destek olmak için de diziden ayrılmış olabilir. Canan Ergüder'le evli olan ünlü oyuncu, eşine daha fazla vakit ayırmak isteyebilir. Çeşitli nedenler ortaya atılsa da ayrılığına dair kesin bir sonuç bulunmuyor. En yakın zamanda gerekli açıklama yapılacaktır. Çünkü Kanal D'nin yüksek reytingli dizisinde hatırı sayılı bir karaktere hayat veriyor.

 

Etiketler : ,