Sadakatsiz Dizisinde Neler Oluyor? Derin,  Volkan'dan Ayrılıyor mu?

Sadakatsiz Dizisinde Neler Oluyor? Derin,  Volkan'dan Ayrılıyor mu?

Yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi iki sezon boyunca yoluna istikrarlı bir şekilde devam ediyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz dizisi, yine gündem oldu. Alınan bilgiye göre dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Bunun dışında her hafta heyecan yaratan dizi, yeni bölümleri ile de çok şaşırtıyor.

Volkan ve Derin Ayrılıyor mu?

Derin ve Volkan İzleyiciler tarafından çok eleştiriliyor. Bu eleştiri dizinin yeni bölümünde de devam ediyor. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Derin, başka biri ile görüşme kararı alır. İzleyiciler ise Derin'in Volkan'ı çok sevdiğini söyleyerek bu durumu eleştirir. Derin'in Volkan için yaptıklarını hatırlatan dizi severler, böyle bir sahneyi saçma bulduklarını da iletir. Kimi iddialar ise bu durumun Asya ile alakası olduğu yönündedir. Alınan bilgiye göre Asya, Derin ve Volkan'a olan yapma kararı alır. Her hafta entrika dolu sahneleri ekranlara taşıyan Sadakatsiz dizisi yine ekran başındakileri çok şaşırttı. Reytinglerde de bir hayli başarı yakalayan dizi, koltuğunu kimseye kaptırmamakta da kararlı görünüyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi, her ne kadar dizi severlerin eleştiri odağı olsa da dizi izleyici kaybı yaşamadan yoluna devam ediyor.

Etiketler :