Sadakatsiz Dizisinde Yaşanan Olay Herkesi Şaşırttı! Kimse Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Sadakatsiz Dizisinde Yaşanan Olay Herkesi Şaşırttı! Kimse Şaşkınlığını Gizleyemedi!

Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz'de havada aşk kokusu vardı. İki oyuncunun uyumlu çalışması dikkat çekti. Peki Aras ve Asya karakterleri neler yaşadı? Cansu Dere ile Berkay Ateş'in oyunculuğu karşısında izleyiciler ne diyeceğini şaşırdı. Sadakatsiz yeni bölümünde aşk dolu anlar kameraya yansıdı.

A+A-

Sadakatsiz dizisi, Çarşamba günlerinin reyting birincisi olmaya devam ediyor. Dizide yaşanan gelişmelerde Cansu Dere ve Berkay Ateş'in hayat verdiği karakterler gündemdeydi. Başarılı oyuncular, şu sıralar partner olarak hareket ediyor. Haliyle dizinin yeni bölümü de heyecanlı geçiyor. Asya ve Aras arasındaki yakınlaşma nefesleri kesti.

Birbirlerine Sarıldılar

Kanal D'deki dizide Asya ve Aras'ın birbirlerine sarılması dikkat çekti. Aras, samimi bir şekilde bir anda Asya'ya yaklaştı. Hal böyle olunca Asya da karşılık verdi. Daha sonra geri çekilen ve derin nefes alan Aras, durumu idrak etmeye çalıştı. Hafıza kaybı nedeniyle yaşadığı sıkıntıdan ötürü Asya'nın kendisine yardımcı olduğunu biliyor.

Asya ve Aras Aşk Yaşayacak mı?

Asya'nın Aras'a oldukça içten bir şekilde baktığı düşünülürse ikili arasında bir aşk yaşanabilir. Üstelik onları gözetleyen bir kişinin, casusluk yaparak telefonda başka birine bilgi verdiği öğrenildi. Aras'ın takip edildiği ve Asya'nın kim olduğunu araştıracağını söylemesi büyük ses getirdi. Yakın zamanda kendisini bekleyen bir tehlike olup olmadığını göreceğiz. Sadakatsiz dizisinde heyecanın sonu bir türlü gelmiyor. Bakalım dizide yeni bir aşk yaşanacak mı?

Etiketler :